NECİP NASIR, TÜM İZMİR'İN VEKİLİ OLACAK

Seçim bölgesindeki Menemen, Aliağa, Çiğli ve Bayraklılı muhtarlarla bir araya gelen AK Parti İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayı Necip Nasır, muhtarların sorunlarını dinleyerek çözüm önerilerine masaya yatırdı.

NECİP NASIR, TÜM İZMİR'İN VEKİLİ OLACAK

“Sadece ikinci bölgenin değil, tüm İzmir'in vekili olacağım” ifadesini kullanan Nasır, "Bir konu dikkatimi çekiyor. Okul, sağlık ocağı ve üst geçit gibi bazı sorunların yanı sıra; genel olarak doğalgazla ilgili şikayetler geldi. Muhtarlarımız, mahallelerine doğalgazın ulaşmadığından yakınıyor. Bunun neden olduğu konusu üzerine eğileceğim. Doğalgazın neden her mahalleye ulaşmadığını araştıracağım. Altyapı yetersizliği mi? İmar planlarıyla ilgili sorunlar mı? Bakacağım. 24 Haziran seçimlerinden sonra sizlerle tekrar buluşacağız ve bu sorunun nedenlerini ve tespitlerimizi konuşacağız. Bu konuya mantıklı bir çözüm bulunması gerektiğine inanıyorum" diye konuştu.

"HEMŞERİLERİMİN SORUNLARINA ÇÖZÜM İÇİN ADAYIM"

Muhtarlara, "Türkiye bir aileyse sizler bu ailenin çekirdek yöneticilerisiniz" diyen Nasır, sözlerini şöyle sürdürdü: "Ben şu anda parti büyüklerimin teveccühüyle ikinci bölgeden adayım. Ancak bu birinci bölge ile ilgilenmeyeceğim anlamına gelmiyor. Ben tüm İzmir'in milletvekili olacağım. Bana birinci bölgede yaşayan İzmirli kardeşim de sorununu iletebilecek. Herkesle iç içe olacak bir sistem kuracağız. 24 Haziran seçimleri sonrasında bir ofis açarak hemşerilerimin sorunlarını bu ofise ulaştırmalarını sağlayacağım"

"KISIR ÇEKİŞME BİTSİN"

Bayraklılı muhtarlarla gerçekleşen toplantıda konuşan Muhittin Erener Mahallesi Muhtarı Yılmaz Güngör de, "Biz sizden yerel yönetimlerle devlet arasında yaşanan kısır çekişmeyi kaldırmanızı istiyoruz. Biz İzmirliyiz. Bugün Konya ve Bayburt'un mahallerinde doğalgaz varsa, İzmir'de neden yok? Biz de bu konfordan mahalle sakinlerimiz yararlansın istiyoruz. Bu konuda sizden yardım bekliyoruz" dedi.

YORUM EKLE