banner123

Mustafa Arslan coşkudan memnun

Başbakan Binali Yıldırım’ı ağırlayan Buca’da coşkulu mitingin yankıları sürüyor. Mitinge yaklaşık 10 Bini aşkın kişinin katıldığını belirten AK Parti Buca İlçe Başkanı Mustafa Arslan “Heyecanımıza ortak olan tüm hemşerilerime teşekkür ederim, bu tablo Buca’da 24 Haziran’da yaşayacağımız bayramın arifesidir” dedi.

EGE SİYASET KULİSİ 22.06.2018, 00:58
Mustafa Arslan coşkudan memnun

İzmir’de mini mitinglerle ilçe ilçe dolaşan Başbakan Binali Yıldırım Buca’da büyük ilgi gördü.

Miting öncesi karınca modeliyle kapı kapı dolaşarak vatandaşları davet eden AK Parti Buca ilçe Başkanlığı ortaya çıkan coşkudan oldukça memnun kaldı.

Hem teşkilat üyelerine hem vatandaşlara teşekkür eden İlçe Başkanı Arslan, “Biz Buca’da her gün hemşerilerimizle daha büyük bir aile oluyoruz. Birbirimize dokundukça, konuştukça güçlü bir Türkiye noktasında hem fikiriz. Terör belasından temizlenmiş ekonomik anlamda dışa bağımlı olmayan yerli ve milli bir Türkiye hepimizin en büyük dileği. Bu noktada AK Parti’nin ve Cumhurbaşkanımızın çalışmaları büyük bir destek görüyor. Bucalı hemşerilerimiz her şeyin farkında. Mitingimize katılan hemşerilerimiz bunun en güzel örneğidir. Yaklaşık 10 Bin kişiyi ağırladık. Başbakanımız Sn.Binali Yıldırım’ı coşkuyla bağrına basan, bizleri mahcup etmeyen tüm teşkilatıma Bucalı hemşerilerime ve emeği geçen herkese teşekkür ederim. 24 Haziran’da Buca’da tek hedefimiz sandıkları AK Parti ve Cumhurbaşkanımıza basılan mühürlerle patlatmak. İnşallah bunu başaracağız ” dedi.

Yorumlar (0)