“Kadınlarımızın duası çocuklarımızın umuduyuz”

AK Parti İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayı Melek Eroğlu, AK Parti Hükümeti’nin 17 yıldır kadınların ve çocukların sesi olduğunu söyledi.

“Kadınlarımızın duası çocuklarımızın umuduyuz”

İzmir’in köylerinde vatandaşlarla buluşan Eroğlu, “Geleceğimizi yetiştiren kadınlarımız ve geleceğimiz evlatlarımız için çok çalışıyoruz. Kadınlarımızın duası, çocuklarımızın umuduyuz” dedi.

Canla başla…

AK Parti İzmir Milletvekili Adayı Melek Eroğlu, Aliağa İlçesinde köy ziyaretleri yaptı. Şehit Kemal Köyü ve Helvacıköy’de vatandaşlarla bir araya gelen Eroğlu, kadınlarla sohbet etti. Türkiye nüfusunun yüzde 51’sinin kadınlardan oluştuğunu ve kadınların tarihte gücün, mücadelenin ve azmin sembolü olduğunu hatırlatan Eroğlu, “Kadınlarımız ana, eş, abla, kardeş, arkadaştır. AK Parti Hükümeti’nin her zaman en büyük güçlerinden biri kadınlar olmuştur. 4,5 milyonun üzerinde kadın üyesi ile Türkiye’nin hatta dünyanın en büyük siyasi hareketi AK Parti’dir. Türkiye’nin geleceği için, evlatlarımız için, canla başla, özveriyle ve aşkla çalışan tüm kadınlarımızı yürekten kutluyorum” diye konuştu.

AK Parti imzası var

AK Parti’ye dâhil olduğu günden bugüne her alanda olduğu gibi kadınlara yönelik birçok projenin altında AK Parti imzası olduğunu ifade eden Mimar Melek Eroğlu, sözlerine şöyle devam etti; “Karadeniz Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nden mezun olduğumdan bu yana yıllardır iş hayatının içerisinde aktif rol aldım. Kadınlarımız, iş hayatında ve sosyal statü bakımından son 17 yıl içerisinde çok daha iyi yerlere geldi. Birçok alanda kendini özgürce ifade etmeye başladı ve bunu sürdürüyor. Evlatlarımız, çocuklarımız için eğitim ve öğretim alanında başarılarla dolu hedeflere ulaşıldı. Bu birlik ve beraberlik içerisinde kadınlarımızla ve çocuklarımıza yolumuza devam edeceğiz. Güçlükleri birlikte aşacak, büyük Türkiye hedeflerine en büyük güç kadınlarımızla yürüyeceğiz. Çocuklarımızın umudu, kadınlarımızın duası olmayı sürdüreceğiz.”

YORUM EKLE