Cumhur İttifakıyla gereken yanıtı vereceğiz

AK Parti İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayı Melek Eroğlu, din dil, ırk mezhep ayrımı yapmadan insanımızı kucaklayan bir anlayıştan geldiklerini söyledi.

Cumhur İttifakıyla gereken yanıtı vereceğiz

AK Parti’nin kimseyi ötekileştirmediğini, olduğu gibi kabul ettiğini belirten Eroğlu, “Türkiye, insanların uyum içinde yaşadığı bir ülke. Dünyanın her yerinden insan, bizim ülkemizde güven içerisinde varlığını sürdürüyor. Bu huzur ve güven dolu hayatımıza kast edenlere Cumhur İttifakıyla gereken yanıtı vereceğiz” dedi.

Kazanların başına geçti yemek dağıttı

AK Parti İzmir Milletvekili Adayı Melek Eroğlu, İzmir’in Kınık ilçesi’nde Belediye Başkanı Sadık Doğruer ev sahipliğinde gerçekleştirilen Maya hayrına katıldı. Köseler Köyü’nde düzenlenen hayırda köylülerle kucaklaşan Eroğlu’nun buluşmasından sıcak görüntüler objektiflere yansıdı. Saatlerdir hazırlanan etli yemeklerin bulunduğu bakır kazanların başına geçen Milletvekili Adayı Eroğlu, köylülere yemek dağıttı. Türk insanının Türk köylüsünün her daim misafirperver olduğunu ve misafirini bağrına bastığını belirten Eroğlu, yaşlıların elini öptü, akranlarıyla sarıldı ve çocuklarla selamlaştı. Köylülerle bayram günü keyifli bir etkinlikte bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadığını dile getiren AK Parti İzmir Milletvekili adayı Eroğlu, bundan sonra sık sık Köy hayırlarına katılacağını söyledi.

Bir tarağın dişleri gibi…

AK Parti’nin son 8 yılında partinin hemen her bölümünde görev aldığını ve ‘Önce insan’ anlayışıyla hareket eden Partinin mensubu olmaktan dolayı huzurlu olduğunu kaydeden Melek Eroğlu, kısa bir konuşma yaptı. Milletvekili Adayı Eroğlu, “İslamiyet, hangi ırk, dil ve ülkeden olursa olsun, bütün Müslümanların birbirinin kardeşi olduğunu bildirir. Allah katında herkes, insan olarak, bir tarağın dişleri gibi birbiriyle eşittir. Bizde işte böyle bir anlayışın içindeyiz. Türkiye, insanların uyum içinde yaşadığı bir ülke. Dünyanın her yerinden insan, bizim ülkemizde güven içerisinde varlığını sürdürüyor. Ancak ülkemiz özellikle son dönemde bu huzur ve güven tablosunu bozmak isteyen iç ve dış güçlerle mücadele ediyor. Bu anlayışı yıkacak tek şey yine birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmemiz olacaktır. Cumhur İttifakı’yla tüm saldırılara en güzel yanıtı vereceğiz” diye konuştu.

YORUM EKLE