CEYDA BÖLÜNMEZ ÇANKIRI, “DADAŞLARIN ADRESİ BELLİ”

AK Parti İzmir Milletvekili Adayı Çankırı, “Tek el alkış tutmuyor. Birlik ve beraberlik güç sağlar” diyerek, “Biz kadınlar olarak toplumsal hayatın her alanında dayanışma içinde olacağız” diye konuştu.

EGE SİYASET KULİSİ 23.06.2018, 00:57
CEYDA BÖLÜNMEZ ÇANKIRI, “DADAŞLARIN ADRESİ BELLİ”

İzmir İl Kadın Kollarının düzenlediği toplantıda Kadın STK temsilcileri ve muhtarlarla bir araya gelen AK Parti İzmir Milletvekili Adayı Ceyda Bölünmez Çankırı İzmirli kadınlarla el ele kol kola olacağız mesajı verdi. Bütün bileşenlerinin kadın olduğu ‘Topraktan Tabağa’ projesinin İzmir’de uygulamaya konacağını söyleyen Çankırı, “Tek el alkış tutmuyor. Birlik ve beraberlik güç sağlar. Biz kadınlar olarak toplumsal hayatın her alanında dayanışma içinde olacağız” dedi.

Kadın kanaat önderlerinin de yer aldığı Buca’daki toplantıda kadın sorunları üzerine konuşan Çankırı, yaşanan sıkıntıları aşmak için el ele yürümek gerektiğine dikkat çekerek projesi olan kadınlara, kadını ve eğitimi önceleyen tüm projelere her türlü desteği sağlayacağının sözünü verdi. Buca Mustafa Kemal Mahallesi’nde de kadınların toplandığı bir ev ziyareti gerçekleştiren Çankırı coşku ile karşılandı.

KAMİDER (Karabağlar Müteahhitler ve İşadamları Derneği) ziyaretinde yaptığı konuşmada İmar barışı ve kentsel dönüşümü gündeme getiren Çankırı, “Sayın Başbakanımıza ada bazlı imar planı ve yerinde dönüşüm taleplerinizi, İmar barışı ile ilgili de şuurlu alanların durumu ve imar barışındaki ödeme kolaylığı konularını ilettim. Hükümetimiz bu konularda talepler doğrultusunda gerekli çalışmaları yapacaktır. Çalışmaların sürmesi, istikrarın devamı için desteğinizi bekliyoruz“ dedi

Bozyaka AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi’nde teşkilata seslenen Çankırı, “Son iki günü iyi değerlendirelim. Akraba eş dost ile konuşun. 24 Haziranda İzmir desteğini ortaya koyacak. En önemli konulardan biri de sandıklara sahip çıkın. Sandık bizim namusumuzdur” diye konuştu.

“DADAŞLARIN ADRESİ BELLİ”

Yaptığı çalışmalarla adını her kesime duyuran Çankırı, seçim arifesinde Pazaryolu Gülçimen Köyü Derneği ve Tortum Kazandere Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ardından da kalabalık bir ev toplantısında Erzurumlularla buluştu. Milletvekili Çankırı, seçim çalışmalarına ilk Erzurumlularla başladığını hatırlatarak “Biz Doğu ve Güneydoğu’da Allah kimseye yaşatmasın denecek günler yaşadık. Her gün bir şehit vardı. İlinizden şehit uğurlamak çok zor, annelerin bakışlarını görmek, yanan yürekleri hissetmek çok zordur. Bunu tüm milletimiz yaşadı. Onlar hizmeti dağa götürüyor, halkın parasıyla dağdakilere silah veriyor, o silahla gelip tekrar halkı vuruyorlardı. İşte biz o süreci geçtik. Devletimiz teröre sert tokadı indirirken bölge halkına şefkatli elini gösterdi. Artık terör bitti. Bölgeye huzur geldi. Kayyumlarla birlikte belediyenin kaynakları artık dağa değil vatandaşa harcanıyor. Yolları şehirleri altyapıyı yeniden inşa ettik, şimdi artık üretim vakti. Tüm Türkiye’de üretime yoğunlaşacağız” dedi.

“Dadaşların adresi belli” diyen Erzurumlulara teşekkür eden Çankırı, “Seçimlerden sonra sizi utandırmayacağız. Hizmetlerimizle yüzünüzün akı olacağız verdiğiniz oyların hakkını hizmetlerimizle ödeyeceğiz” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)