Atilla Kaya'dan kırsal çıkarması

AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili seçimleri çalışmaları kapsamında Torbalı ve Buca ilçelerinde bir dizi programlar gerçekleştirdi.

Atilla Kaya'dan kırsal çıkarması

Torbalı Ayrancılar'da Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışını gerçekleştiren, kahvehanelerde vatandaşlarla bir araya gelen Kaya, Buca'da ise partisinin mahalle başkanlarıyla buluştu. Buca'nın kırsal mahalleleri olan Belenbaşı ve Karacaağaç'a da giden Kaya, mahalle sakinleriyle toplantı gerçekleştirdi.

BELENBAŞI'NA TAPU SÖZÜ

Belenbaşı'da '2B' olarak bilinen orman vasfını yitirmiş arazilere ilişkin sorunların çözümü için söz veren Kaya, "2B hak sahiplerinin tapularına kavuşması için gereken adımları hızlıca atıyoruz. Gaziemir Sarnıç'ta ortaya koyduğumuz çözümün bir benzerini de Belenbaşı'nda ortaya koyacağız. Rayiç bedeller makul olacak ve vatandaşlarımıza ödeme kolaylıkları sağlanacak. Daha önce civarda Karacaağaç ve Belenbaşı'na emsal olan diğer yerlerde olduğu gibi hemşehrilerimiz hiç zorlanmadan tapularını alacaklar" dedi.

CHP, HDP İLE YAN YANA GELDİ

CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin seçim kampanyasını Edirne'de HDP'li Selahattin Demirtaş'ı cezaevinde ziyaret ederek başlattığını hatırlatan Kaya, Atatürk'ün kurduğu CHP ile Kemal Kılıçdaroğlu'nun, Muharrem İnce'nin CHP'sinin aynı olmadığını söyledi. Atatürk'ün kurduğu bir siyasi partinin bugün geldiği duruma bakıldığında durumun içler acısı olduğunu gördüklerini ifade eden Kaya, "Bu CHP, Atatürk'ün kurduğu CHP olamaz. CHP'yi HDP ile yan yana getirenler, CHP'ye en büyük kötülüğü yapanlardır" dedi.

TERÖRİSTLERİN KARŞISINDA SUS PUS OLANLAR, KAHRAMAN KOMUTANLARIMIZI TEHDİT EDİYOR

AK Partili Kaya, CHP'li Muharrem İnce'nin 2. Ordu Komutanı Korgeneral İsmail Metin Temel'e yönelik sözlerine ilişkin, "Bu ülkenin Afrin kahramanına, bu ülkenin 15 Temmuz kahramanı bir generale 'Senin apoletlerini sökerim' diyor. 24 Haziran'da kim kimin apoletini sökecek göreceğiz. Teröristlerin karşısında sus pus olup, teröristlerle kahramanca mücadele eden komutanları tehdit edenlere cevabı milletimiz verecek" şeklinde konuştu.

YORUM EKLE