AK Parti İzmir Gençlik Kolları AK Gençlerden sahurda boyoz

AK Parti İzmir Gençlik Kolları Teşkilatı, Bornova Küçükpark’ta düzenledikleri sahur programıyla gençlerle buluştu. İzmirli gençlere bin adet boyoz dağıtan AK Parti İzmir İl Gençlik Kolları Başkanı Eyüp Kadir İnan, İzmir İl Gençlik Kolları olarak geçleri yalnız bırakmayacağının ve çözüm odaklı hedefler belirleyeceğinin altını çizerek, “İzmir’de ulaşılmadık genç bırakmayacağız” dedi.

EGE SİYASET KULİSİ 20.05.2018, 16:48 20.05.2018, 17:56
AK Parti İzmir Gençlik Kolları AK Gençlerden sahurda boyoz

AK Parti İzmir İl Gençlik Kolları, sahur ve iftar programlarında da gençleri yalnız bırakmıyor. Gençlik Kolları teşkilat üyeleriyle birlikte Bornova Küçükpark’ta buluşan AK Gençler, dağıttıkları boyoz ve yumurta ile gençlerle biraraya geldi. Ramazan süresi içinde sahur ve iftar programlarında gençlerle birlikte olacaklarını kaydeden İnan, “Gençler bizim geleceğimizdir. Bizim gençlerle hep beraber olmamız gerekiyor ki gelecek için hep birlikte doğru kararlar alalım, doğru stratejiler belirleyelim. Birlikten kuvvet doğar. AK Gençler olarak, tüm İzmir’li gençlerimizi destekleyeceğiz. “İzmir’de ulaşılmadık genç bırakmayacağız” diye kaydetti.

Bornova Küçükparkta açtıkları boyoz standı ile İzmir’li gençlerle biraraya gelen AK Parti İzmir İl Gençlik Kolları Başkanı Eyüp Kadir İnan’a gençlik kolları teşkilat üyeleri de eşlik etti. Genç olmanın önemine ve gençlerin sıkıntılarına değinen İnan, görev süremiz boyunca gençlerin sıkıntılarını dinleyip, çözüm odaklı hedefler belirleyeceğim.

Yorumlar (0)