Ege Haberleri

Ege hava durumu! İzmir, Manisa, Aydın, Uşak, Denizli, Kütahya, Afyonkarahisar 12 Mayıs hava raporu

Geçtiğimiz hafta Ege Bölgesi kapalı, yağışlı ve rüzgarlı bir havaya teslim olmuştu. Tüm Ege pazar tatil gününde plan hazırlıkları yapmaya başladı. Korkmayın bugün güneş ege kentlerinde yüzünü gösterecek. Hava sıcaklıkları da mevsim normallerinde seyredecek. İşte Meteotolojiden alınan son veriler doğrutusunda bölgede hava durumu…

METEOROLOJİK GÖRÜNÜM

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; Ülkemizin kuzey, iç ve doğu kesimlerinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, İç Anadolu’nun kuzeydoğusu, Batı Karadeniz kıyıları, Orta ve Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu, Güneydoğu Anadolu’nun kuzeyi ile Kocaeli, Sakarya ve İstanbul’un kuzey kesimleri, Karabük ve Kastamonu çevrelerinin aralıklı sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Bu sabah ve gece saatlerinde Marmara ile iç kesimlerde yer yer sis ve pus olayı bekleniyor. Ege ise yağışın etkisinden uzak olacak.  İzmir, Manisa, Aydın, Uşak, Denizli, Kütahya, Afyonkarahisar’da açık ve yer yer parçalı bulutlu bir hava seyredecek.

EGE’DE HAVA DURUMU NASIL OLACAK?

Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Bu sabah saatlerinde iç kesimlerinde yer yer sis ve pus olayı bekleniyor.

A.KARAHİSAR °C, 21°C

Parçalı ve az bulutlu, sabah saatlerinde yer yer sisli ve puslu

DENİZLİ °C, 28°C

Parçalı ve az bulutlu

İZMİR °C, 27°C

Az bulutlu

MUĞLA °C, 25°C

Az bulutlu

Bir yanıt yazın