Egehaber.com sitesine gelen intihar yorumu dehşete düşürdü

Kocaeli'ndeki bir babanın intiharı haberinin ardından egehaber.com sitesinde yer alan Haluk Levent'in intihar olayı ve geride kalan çocuklarına destek açıklaması haberine gelen iki çocuk babasının 'bende intihar edeceğim' yorumu dehşete düşürdü.

EGE HABER 25.09.2018, 00:01
Egehaber.com sitesine gelen intihar yorumu dehşete düşürdü

Kocaeli'ndeki bir babanın intiharı haberinin ardından egehaber.com sitesinde yer alan Haluk Levent'in intihar olayı ve geride kalan çocuklarına destek açıklaması haberine gelen iki çocuk babasının intihar edeceğim yorumu dehşete düşürdü. Ege Haber olarak bu kişiyi kurtarabilmek için yorumu yapan kişinin ip adresini ( 78.190.235.47 ) paylaşıyoruz. Yetkililerin bu ip adresi ile geç olmadan yorumu yapan kişiyi bulup engel olacağına inanıyoruz. 

EgeHaber.com da İntihar haberine yapılan yorumun tamamı:

"Arkadaşlar bir babanın çocuklarına yetememesi çok zor benimde 2 evladım var islerim ters gitti önce arabamı sattım sonra is yerimi kapattım ama borçtan çıkamadım 3 yıl el isciligi yaptım borcun fayizine aldıgım maas yetmez oldu memlekette canlarımı bırakıp gurbete kaçtım ama gücüm kalmadı yaşama hevesim kalmadı bende pes ettim 26 eylül doğum günüm 41 yaşıma girdigimdede ölüm günüm olacak denizi çok severim ellerimi ve ayaklarımı pilastik kelepceyle bağlayıp cesedim kaybolmasın diye 10 metrelik bir iple kendimide ayriyeten iple bağlayıp (bir mezar taşım olsun) 3 gün sonra dünyadan ayrılacagım...beni merak edenler 28 yada 29 eylül intahar haberlerine bakın ve sakın kınamayın çarem kalmadı."

Yorumlar (2)
Fatma 13 ay önce
Benim de kuzenim intihar etti geçen ay, o da 38 yaşında 3 çocuk babasıydı...
bsg 13 ay önce
Sorgulanan IP 78.190.235.47
Ülke Kodu TR
Ülke Adı Turkey
Şehir Adı Kepez
Bölge Adı Canakkale
Posta Kodu 17110
Şehir Enlem 40.0997
Şehir Boylam 26.3967
Zaman Dilimi +03:00
18°
açık