Ekonomi

Ege dikkat: Elektrik abonelerini ilgilendiren indirim kararı!

Elektrik abonelerini ilgilendiren bir gelişme yaşandı. Sepaş Enerji Bodrum Ticaret Odası ile imzalanan protokol ile Bodrumlu işletmeciler indirimli elektrik kullanacak. Protokol ile beraber aboneler yüzde 15’e varan indirimden faydalanabilecekler.

Gelen son bilgilere göre Muğla Bodrum’da elektrik aboneleri için güzel gelişmeler yaşandı. Sepaş Enerji, Bodrum Ticaret Odası ile imzalanan protokol kapsamında, oda üyeleri, tüketim profillerine göre yüzde 15’e varan indirimden faydalanabilecekler. Ayrıca üyelere12 ay geçerli sabit birim fiyattan elektrik kullanma avantajı tanınacak.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Orta Ölçekli Müşteriler Bölge Müdürü Barış Mekik, “Türkiye’nin farklı noktalarından çok sayıda esnaf ve sanayiciye avantaj sağlayabildiğimiz yeni bir iş birliğine daha başlamak mutluluk verici. İşletmecilerin beklentilerine göre hazırladığımız tekliflerimizle bu süreçte onların en yakınındaki çözüm ortağı olmaya devam edeceğiz. Saygıdeğer Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Protokolümüzün BODTO üyelerine ve Bodrumlulara ekonomik katkı sunacağına inanıyoruz” ifadelerini kullandı.

Ticarethane ve Sanayi grubunda olan müşterilere özel kampanya

Sepaş Enerji ayrıca Ticarethane ve Sanayi tarife grubundaki müşteriler için de kampanya açıklamasında bulundu. Buna göre, toplam tüketimi 100.000 kWh ve üzeri olanlar indirimli elektrik kampanyasına katılabiliyorlar. 31 Aralık 2021 tarihine kadar başvurulabilen teklif 12 ay boyunca geçerli olacak.