Gündem

Ege Bölgesi’nin meşhur avcısının acı sonu! Av sırasında öldü

Aydın ve İzmir çevresinin en meşhur domuz avcılarından olan 55 yaşındaki İzzettin Gülbeyaz, av sırasında hayatını kaybetti. Gülbeyaz, arkadaşının silahından çıkan kurşunla yaşamını yitirdi. Olayla ilgili soruşturma başlatılırken, avcı camiası üzüntü hüzne boğuldu.

Aydın ve İzmir çevresinin en meşhur domuz avcılarından olan 55 yaşındaki İzzettin Gülbeyaz, Tire’de av sırasında hayatını kaybetti. Gülbeyaz, arkadaşının silahından çıkan kurşunla yaşamını yitirdi. Olayla ilgili soruşturma başlatılırken, avcı camiası üzüntü hüzne boğuldu.

Edinilen bilgiye göre; son günlerde Ege Bölgesi’ndeki çiftçilerin en büyük sorunlarından biri olan domuzlara karşı başlatılan sürek avları kapsamında dün akşam saatlerinde İzzettin Gülbeyaz’ın da aralarında bulunduğu grup ava çıktı. İddiaya göre, İzzettin Gülbeyaz ile arkadaşı Y.K.’nin önüne domuz çıktı.

AV SIRASINDA HAYATINI KAYBETTİ

Domuzun avcıların üzerine yürümesi ile yaşanan arbedede Y.K.’nın silahından çıkan kurşun İzzettin Gülbeyaz’a isabet etti. Namluda domuz kurşunu bulunması nedeniyle meşhur avcı ağır yaralandı. Olayın hemen 112 Acil Servis’e haber verilmesi üzerine bölgeye gelen sağlık ekipleri talihsiz avcının hayatını kaybettiğini belirledi.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Olay İzmir ve Aydın’daki avcı camiasında üzüntüye neden olurken, Cumhuriyet Savcılığı tarafından başlatılan soruşturmanın devam ettiği bildirildi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu