EkonomiGündem

Ege Bölgesi’nde İzmir ve Manisa’ya flaş duyuru: 1 Eylül’de yapılacak!

Birçok ilde flaş bir gelişme yaşandı. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), önemli bir duyuruda bulundu. İzmir ve Manisa dahil çok sayıda ilde 204 iş yeri açık artırma yöntemiyle satışa sunulacak. Söz konusu illerde yapılacak açık artırma 1 Eylül Perşembe günü yapılacak.

1 EYLÜL’DE YAPILACAK

TOKİ’den açıklama geldi. Burdur, Çankırı, Diyarbakır, Düzce, İstanbul, İzmir, Karabük, Karaman, Kars, Kırşehir, Konya, Manisa, Mersin, Nevşehir, Osmaniye, Şanlıurfa, Tekirdağ, Trabzon, Yozgat ve Zonguldak’ta 204 iş yeri açık artırma yöntemiyle satışa çıkarılacak. Açık artırma 1 Eylül Perşembe saat 10.30’da yapılacak.

Açık artırmalar, Ankara Bilkent Otel ve Konferans Merkezi ile TOKİ İstanbul Hizmet Binası’nda yapılacak. Ayrıca internet üzerinden teklif verilebilecek.

120 AY VADE

Alıcılar, Burdur, Çankırı, Diyarbakır, Düzce, İstanbul, İzmir, Karabük, Karaman, Kars, Kırşehir, Konya, Manisa, Mersin, Nevşehir, Osmaniye, Şanlıurfa, Tekirdağ, Yozgat ve Zonguldak’ta satışa sunulan iş yerlerini yüzde 50 peşinat ve 120 ay vadeyle, Trabzon’daki iş yerlerini ise yüzde 25 peşinat ve 120 ay vadeyle alabilecek.

Açık artırmaya ilişkin bankacılık hizmetleri ise Türkiye Halk Bankası AŞ ve T.C. Ziraat Bankası AŞ tarafından yürütülecek. Başvuru ve teminatlar, bu bankaların tüm şubeleri aracılığıyla kabul edilecek.

Satışla ilgili ayrıntılı bilgilere “www.toki.gov.tr” ile “www.emlakmuzayede.com.tr” internet adreslerinden, “444 86 54” ve “0 212 608 15 00” numaralı telefonlardan ulaşılabilecek.