Aydın HaberleriDenizli HaberleriEge Haberleriİzmir HaberleriKütahya HaberleriManisa HaberleriMuğla HaberleriUşak Haberleri

Ege Bölgesi dikkat! Aydem ve Gediz Elektrik Perakende’den 9 ay taksit imkanı!

Ege Bölgesi'nde hizmet veren Aydem ve Gediz Elektrik Perakende'den koronavirüs salgınından dolayı borcunu ödeyemeyen vatandaşlara müjdeli haber verildi. Aydın, Denizli, Muğla’da hizmet veren Aydem Elektrik Perakende ve İzmir, Manisa’da hizmet veren Gediz Elektrik Perakende fatura brcunu ödeyemeyen vatandaşlara 9 aya varan taksit imkanı sağlayacağını duyurdu.

Aydın, Denizli, Muğla, İzmir ve Manisa illerinde elektrik tedarik faaliyetlerini sürdüren ve beş milyon müşterisine hizmet sunan Aydem ve Gediz Elektrik Perakende, içinde bulunduğumuz zorlu dönemde müşterilerine önemli bir kolaylık sağlıyor.

Yapılan açıklamada Haziran’da başlayan normalleşme sürecinin kademeli şekilde 1 Temmuz 2020 itibarıyla tamamlanacağı ve enerji sektörünün eski işleyişine geçeceği belirtilerek, COVID-19 döneminde elektrik faturalarını ödeyemeyen müşterilerin 1 Temmuz’dan önce Müşteri İlişkileri Merkezleri’nden veya Online İşlemler üzerinden fatura borçlarınıkredi kartına 9 aya varan taksitlendirmeyle ödeyebilecekleri vurgulandı.

AYDEM VE GEDİZ ELEKTRİK PARAKENDE

Aydem Elektrik Perakende Satış AŞ, Aydem Enerji’nin bir kuruluşu olarak Aydın, Denizli, Muğla illerinde yaklaşık 2 milyon müşteriye, sürekli ve kaliteli elektrik hizmeti sunmak amacıyla 2008 yılında kurulmuştur.

Gediz Elektrik Perakende Satış AŞ, Aydem Enerji’nin bir kuruluşu olarak, İzmir ve Manisa illerinde 3 milyon müşterisine sürekli ve kaliteli elektrik hizmeti sunmak amacıyla 2013 yılında kurulmuştur.

Aydem Perakende ve Gediz Perakende, görevli olduğu bölgede serbest olmayan tüketicilere Perakende Satış Sözleşmesi; bölge gözetmeksizin yurt içindeki tüm serbest tüketicilere ise İkili Anlaşma yolu ile elektrik enerjisi tedarik hizmeti vermektedir. Müşteri memnuniyeti konusunda kararlı ve öncelikli bir tutuma sahip olarak, adil bir rekabet ortamında enerji piyasasındaki varlığını sağlam adımları ile sürdürmektedir.

Bilgi için:
Kurumsal İletişim Müdürlüğü
Kurumsal İletişim Uzmanı – Baran ÖLEKLİ
E-posta: baran.olekli@aydemenerji.com.tr
Tel: 0530 100 34 22
Adalet Mah. Anadolu Cad. No:41 Megapol Tower Kat:19 35530 Bayraklı / İZMİR

Etiketler

İlgili Makaleler