GündemMagazin

EDHO’da şok final! Ünlü oyuncu diziye veda mı etti?

ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin son bölümünde Yaman ve Alpaslan karşı karşıya gelmesi sonucu Alpaslan kavga sırasında Yaman'ı bıçakladı. Peki EDHO'da Yaman öldü mü? Engin Benli diziden ayrıldı mı? İşte detaylar...

ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin son bölümünde Hızır Çakırbeyli ve adamları Yaman Korkmaz’ı öldürmek için operasyon başlattı. Ancak Yaman’ın mekanına baskın sırasında polislerin gelmesiyle Hızır ve adamları geri çekildi.

DÜŞMANINI BIÇAKLADI

Alpaslan ise karakolda gözaltında bulunan Yaman’ın yanına gidebilmek için bir plan yaptı. Karakola giden Alpaslan agresif tavırlar sergiledi ve emniyet amirine saldırdı. O sırada içeri giren Hızır ise bir yandan Alpaslan’a sert tepki gösterdi. Ancak Hızı, kimseye fark ettirmeden, Alpaslan’a bir bıçak verdi. Nezarette ise Yaman ve adamlarıyla aynı yere konulan Alpaslan, intikam için harekete geçti. Yaman’a saldıran Alpaslan, nezarette düşmanını bıçakladı. EDHO’da Engin Benli’nin canlandırdığı Yaman Korkmaz’ın ölüp ölmediği ise yeni bölümde ortaya çıkacak.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Haşmet Façalı, kardeşi Behzat’a yapılanın hesabını sormak için kolları sıvar. Hızır Reis’le birlikte yaptıkları planlarının merkezi Yaman Korkmaz’ın kardeşi Derman’ı göstermeye başlar.

‘Kardeşe kardeş’ diyen Haşmet, Hızır’la beraber hapishanedeki Derman’ın peşine düşer. Haşmet Façalı, adamlarıyla bütün mahalleyi basar.

Masadan ve amcasının evinden kovularak kendi planlarını uygulamaya başlayan Alpaslan ise Yaman Korkmaz’a bir adım daha yaklaşır. Korkmaz’ı saklandığı delikten çıkarmak için hapishanedeki kardeşi Derman Korkmaz’ın peşine düşer.

Kendisinden başka kimsenin yanına yaklaşamayacağını düşünen Alpaslan, eşine yapılanın hesabını sormaya adım adım yaklaşır. Gücüne güç katan Alpaslan mahallenin ve garibanların gönlünü fetheder.

Ömür’ün evi terk etmesiyle zor günler geçiren İlyas Reis, şimdide yol arkadaşı Behzat’ın şokunu yaşamaktadır. İlyas Reis’in yardımına Hızır Reis koşar.