Kültür Sanat

EDHO izleyenlere kötü haber verildi!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) izleyicilerini üzecek flaş bir karar alındı. Buna göre, EDHO 5 Ocak ve 12 Ocak’ta yeni bölümleri yayınlanmayacak. Peki, ara kararı veren dizi tekrar ne zaman yayınlanmaya başlayacak? İşte cevabı…

Her hafta ATV ekranlarında seyirci karşısına çıkan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yayına ara kararı aldı. 2 haftalık ara kararı alınan dizi, 29 Aralık’ta tatile çıkacak ve çekimlere 8 Ocak itibarıyla yeniden başlayacak.

Dizinin 5 Ocak ile 12 Ocak bölümleri ise yayınlanmayacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 177. Bölüm

Alpaslan Çakırbeyli için masada yapılan oylamada, yediye beş Çakırbeylilerin karşısında karar çıkar. Alınan bu karara rağmen yolundan dönmeyen Alpaslan Çakırbeyli, ihanet eden herkesin peşine düşer. Aleyhine el kaldıranlara yaptıklarıyla âleme adını bir kez daha duyuran Alpaslan Çakırbeyli, amacına bir adım daha yaklaşır. Karşısında kim olursa olsun geri adım atmayan Alpaslan Çakırbeyli’ye en büyük desteği ise ters düştüğü amcası Hızır Çakırbeyli verir. Tipi ise masada Alpaslan’ın aleyhine el kaldıran Rafet’in peşine düşer.

Hamdi Korkmaz, oğulları ve kayınbiraderine yapılanların faturasını Avni’ye keser. Alpaslan’ın yok edilmesini isteyen Hamdi Korkmaz, Avni’yi zorlar.

İdris Reis’in oğlu Kaya için Haşmet Façalı’nın kızı Didem’i istemesi aileler arasında gerginliğe yol açar. Bu sürtüşmenin bitmesi için plan yapan Hayriye Çakırbeyli, planını uygulamak için ilk adımı atar. Oğlu Hızır Çakırbeyli’nin yuvasını yıkmasına da kayıtsız kalamayan Hayriye Çakırbeyli, Bahar Sincanlı’nın karşısına geçer.