Magazin

Ece Üner’den duygusal sözler!

Show TV Ana Haber Sunucusu Ece Üner, İdlib kentinde yaşanan hava saldırısı sonucu şehit olan 33 kahraman askerimizin haberini sunarken söylediği sözlerle izleyenlerin yüreklerini dağladı. Güzel sunucu Ece Üner: "Bu defa unutanın hakikaten vicdanı kurusun" ifadelerini kullandı.

Suriye’nin İdlib kentinde yapılan hain saldırı sonucu 33 kahraman askerimiz şehit olmuştur. Türkiye şehitlerine ağlarken Show Tv Ana Haber Bülteni sunucusu Ece Üner’in söylediği sözler izleyenlerin yüreklerini yaktı.

“O CANLARIN ANALARI, BABALARI, ÇOCUKLARI…”
Haber bülteninin açılışında konuşan Ece Üner, “Biz süslenip püslenip çıkıp, bir solukta sunuyoruz bu haberleri de o canlar, o canların anaları, babaları, çocukları, sevgilileri, eşleri, aşkları, hayalleri, umutları, hikayeleri ne oluyor, nereye gidiyor? ‘Başımız sağolsun’ deyip kamera açısını değiştirip başka habere geçince bitiyor mu, bitecek mi? Vatan sağolsun. Elbette vatan sağolsun da vatan dediğin kaybettiğimiz o evlatlarımız değil mi? İnsanın ne nefesi, ne göğüs kafesi yetiyor böylesi şiddetli bir acıyı telaffuz etmeye. Bu defa unutanın hakikaten vicdanı kurusun” ifadelerini kullandı.