Magazin

Ece Erken ve eşi mekanda kavgaya karıştı! 19 bin liralık hesap gelince..

Ece Erken ve eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu geçtiğimiz günlerde Yıldız Tilbe’nin de sahne aldığı bir mekanda yemek yemiş ve eğlenmişti. Ece Erken 19 bin 250 TL’lik hesap üzerine tartışma çıktığını belirtmişti.

Yalıkavak'ta olaylı gece! Ece Erken ile eşi 19.250 TL'lik hesabı görünce… - Magazin haberleri

Ece Erken ve eşinin eğlenmek için gittiği mekanda 19 bin 250 TL hesap gelmesinin üstüne tartışma çıkmıştı. Yaşanan olayı Ece Erken sosyal medya hesabından paylaşarak duyurmuştu. Sandalyelerin havada uçtuğu, olayın büyüdüğü kavganın görüntüleri de ortaya çıktı. Ünlü sunucu, Instagram’dan yaptığı paylaşımda gelen 19 bin 250 bin TL’lik hesaba sitem ettikleri için darp edildiklerini söylemişti.

ece-erken-ve-esinin-adinin-karistigi-kavganin-14287853_8915_m

Sandalyeler havada uçuştu

Videoda gündeme bomba gibi düşen olayın detayları görünüyor. Polislerin müdahale ettiği kavgada sinir krizi geçiren bir müşteri yan masaya sandalye fırlatıyor.

Olayın iç yüzünü sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla açığa kavuşturan Ece Erken, 6 kişi için 19 bin 250 TL hesap ödediklerini ve eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun “Bu milleti dolandırmak” diyerek sitem ettiğini bunun üzerine de tartışma çıktığını söyledi.

ece-erken-ve-esinin-adinin-karistigi-kavganin-14287853_7091_m

Olayı anlatan Erken, “Yanımızdaki arkadaşımız darbedilirken eşim araya girmiştir. Yani hesap ödememek için değil ödenen hesaba edilen sitem söz konusu… Zaten gergin olan diğer müşteriler de tepkilerini belli etmiştir. Yazıldığı gibi bir kaş-göz patlamadı. Şikayetçi olduk, dava açıyoruz” dedi.

Mekan iddiaları yalanladı

Yıldız Tilbe konserine giden Ece Erken ve avukat eşinin eğlencesi kanlı bitti! – Haber İskelesi

Ece Erken’in açıklamarının üstüne mekan da basın açıklaması yaparak iddialara cevap verdi. Mekandan yapılan açıklamada ise şu ifadelere yer verildi: “Mekanımızda iki misafirimiz arasında bilinmeyen nedenlerle çıkan sözlü tartışma, üzücü bir arbede ve kavga ile sonuçlanmıştır. Olay daha fazla büyümeden arbedeye müdahale eden güvenlik ekibimiz, tatsız hadisenin taraflarını hızla mekan dışına almış, üzücü hadisenin büyümesine ivedilikle engel olmuştur. Tatsız kavganın mekan dışında da devam edebileceği endişemiz üzerine, Emniyet birimleri bizim tarafımızdan bilgilendirilmiş ve tedbir amaçlı mekana davet edilmiştir. Bazı sosyal medya hesaplarında, bazı internet sayfalarında ve bir takım merdiven altı haber sitelerinde kavganın “fahiş hesap” sebepli olduğu iddiaları bizleri bir kez daha üzüntüye sevk etmiştir. Bu iddia kesinlikle yalandır.”