Magazin

Ece Erken Söylemezsem Olmaz programından istifa etti!

Ece Erken, Beyaz TV'de yayınlanan ve sunuculuğunu yaptığı Söylemezsem Olmaz programından canlı yayında istifa ettiğini açıkladı.

Ece Erken, Beyaz TV’de yayınlanan ve sunuculuğunu yaptığı Söylemezsem Olmaz programından canlı yayında istifa ettiğini açıkladı.

ECE ERKEN’DEN İLK AÇIKLAMA

Sosyal medyaya damga vuran görüntülerin ardından Erken, Uçankuş TV’ye şunları söyledi: “Bunlar çok eski görüntüler. Hatta o aracın sahibiyle o görüntüleri daha sonra birlikte izleyip güldük.”

ŞAFAK MAHMUTYAZICIOĞLU DA KONUŞTU

Olay sonrası Şafak Mahmutyazıcıoğlu, bugün Söylemezsem Olmaz programının canlı yayınına bağlandı. Mahmutyazıcıoğlu, şunları dile getirdi: “Günah keçisi aranıyorsa burda suçlu benim. Ben kimsenin üzülmesini kırılmasını istemiyorum. Ben bir yerde yakalanmadım. Bu saatten sonra kimseye hesap vermek zorunda değilim. Bana saldırmak prim yapmaz. Bu yüzden Ece’ye saldırıyorlar. Dün olmuş bir şey değil bu eski bir görüntü. Gülüp geçtiğim bir şey benim. Pişman değilim, arkasındayım. Herkes sussun, bu saatten sonra konuşan kötü niyetlidir, gaddardır. Bu işin arkasındayım. Hatasıyla sevabıyla arkasındayım.”

NE OLMUŞTU?

Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun eşi Benan Mahmutyazıcıoğlu, evinin önündeki arabalara zarar veren bir kadının görüntülerini sosyal medyada paylaştı ve o kadının eşiyle ilişki yaşayan Ece Erken olduğunu ima etti.

Ece Erken’in avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu’yla aşk yaşadığı öne sürülmüş, ünlü sunucu çıkan haberler üzerine ilişkiyi kabul etmişti. Avukatın eşi Benan Mahmutyazıcıoğlu, dün Instagram hesabında, evinin önünde duran arabaların dikiz aynalarını kıran sarışın bir kadının güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerini paylaştı.

BENAN MAHMUTYAZICIOĞLU KORUMA KARARI ALDI

Mahmutyazıcıoğlu, videonun altına yazdığı notla o kadının Ece Erken olduğunu ima etti: “Gecenin bir yarısı evimizin önüne gelip araçlarımıza zarar verenin kim olduğunu söylememe gerek yok sanırım. Unutmayın ki bir gün herkes yaşayacak, kimisi aldığı duaları kimisi de aldığı ahları.” Benan Mahmutyazıcıoğlu, bu görüntülerle mahkemeye başvurup Ece Erken hakkında koruma kararı aldırdığını da açıkladı.