Magazin

Ece Erken oğlu Eymen’i sevgilisiyle tanıştırdı!

Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun evli olduğu dönemde aşk yaşamaya başlayan Ece Erken, sevgilisinin lüks teknesinde tatil yapıyor. Lüks teknede sevgilisine aşk pozları veren sunucu, aynı hafta oğlu Eymen’i de sevgilisi Şafak Mahmutyazıoğlu ile tanıştırdı.

Ece Erken oğlu Eymen’i, sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile tanıştırdı. Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu evliyken aşk yaşayan sunucu Ece Erken, boşandıktan sonra yeniden aşk yaşamaya başladığı sevgilisiyle tekne tatiline çıktı.

Takvim’den Doğan Savaş’ın haberine göre; Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile eski eşi Benan Hanım’la evli olduğu dönemde aşk yaşamaya başlayan ve yuvasını yıkmakla suçlanan Ece Erken, Bodrum’da tatilin tadını çıkartıyor.

Geçtiğimiz günlerde denizin içinde aşk dolu anlar yaşayan sunucu, önceki gün de sevgilisinin lüks teknesindeydi. Şafak Bey’e pozlar veren Erken’in yanında oğlu Eymen’i de götürdüğü ortaya çıktı.

Sunucu, 5 yaşındaki oğluyla sevgilisinin teknesinde pozlar verdi. Erken’in oğlu Eymen’i kısa sürede sevgilisiyle bir araya getirmesi ise “Erken tanışma” dedirtti.

EYMEN İLE TANIŞTIRDI

Erken’in Serkan Uçar’la evliliğinden olan Eymen, Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile Bodrum’da tanıştı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu