Magazin

Ece Erken ile Serkan Uçar barıştı mı? Ece Erken'den açıklama

Ece Erken’in eski eşi Serkan Uçar İnstagram’dan birbirlerini takibe alınca barıştıkları iddiası ortaya atıldı. İddiaları yalanlayan Ece Erken, canlı yayında açıklama yaparak “Serkan’la sittin sene barışmam” dedi.

Şimdilerde Söylemezsem Olmaz isimli programda sunuculuk yapan Ece Erken’in 2015 yılında boşandığı eski eşi Serkan Uçar’la barıştığı iddia edildi. Barışma iddialarına Söylemezsem Olmaz programının canlı yayınında cevap veren Erken, söyledikleriyle herkesi şaşırttı.

İNSTAGRAM’DAN TAKİBE ALDI

Ece Erken 2014 yılında sevgilisi Serkan Uçar ile nikah masasına oturdu. Evliliğinden Eymen adını verdikleri bir çocukları olan çift, 2015 yılında boşandı. Serkan Uçar yıllar sonra eski eşi Ece Erken’i Instagram’dan takip etmeye başladı. Karşı hamlede bulunan Erken ise Uçar’ı takibe aldı. İkilinin bu hamlesi akıllara barışma iddialarını getirdi.

ECE ERKEN CANLI YAYINDA KONUŞTU

Bugün Söylemezsem Olmaz programının canlı yayınında hakkında iddialara cevap veren Ece Erken, şunları söyledi: “Böyle bir şey yok. Sittin sene geçse olmayacak bir şey. Hayatımda sadece Eymen’in biyolojik babası olarak kalacak bir insan. Benim hayatımda kimse yok. Erkek arkadaşım yok. Serkan ‘Artık babalık yapmak istiyorum’ dedi ben de ‘başım üstüne’ dedim.”

Bir cevap yazın