Magazin

Ece Erken evli sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile eşinin arabalarına zarar mı verdi?

Ünlü sunucu Ece Erken evli avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile birlikte olduğunu açıklamıştı. Bunun üzerine Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun eşi Benan Mahmutyazıcıoğlu sosyal medyadaki son paylaşımı ile herkesi şoka uğrattı.

Ece Erken evli sevgilisi Mahmut Yazıcıoğlu ile aşk yaşadığını itiraf etmiş ve magazin gündeminde bomba etkisi yaratmıştı. Görüntülerde Ece Erken sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu ve eşi Banan Mahmutyazıcıoğlu’nun arabalarının aynalarını kırdığı görülüyor.

BİRLİKTE OLDUKLARI ORTAYA ÇIKTI
Erken’in, Fikret Orman’ın başkanlık döneminde Beşiktaş Spor Kulübü’nün hukuk işlerinden sorumlu yönetim kurulu üyeliğini yapan avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu’yla birlikte olduğu ortaya çıkmıştı.

BOŞANMA DAVASI AÇTI
Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun, 15 yıllık eşi ve iki çocuğunun annesi Benan Mahmutyazıcıoğlu bu ilişkiyi öğrenince boşanma davası açmıştı. Benan Mahmutyazıcıoğlu son paylaşımıyla olay oldu.

“ADALET HERKESE LAYIK OLDUĞUNU VEREN BİR EYLEMDİR”
Sosyal medya hesabı üzerinden Ece Erken hakkında tedbir kararı aldığını duyuran Benan Hanım bir de bir video paylaştı. Benan Mahmutyazıcıoğlu’nun paylaştığı video herkesi şoke etti. Benan Mahmutyazıcıoğlu paylaşımda şunları yazdı:

“Gecenin bir yarısı evimizin önüne gelip araçlarımıza zarar verenin kim olduğunu söylememe gerek yok sanırım… Unutmayın ki bir gün herkes yaşayacak, kimisi aldığı duaları kimisi de aldığı ahları… Adalet herkese layık olduğunu veren bir erdemdir.”