Magazin

Ebru Şallı’nın oğlu Pars’ın mezarında dikkat çeken detay!

Ebru Şallı ile Harun Tan’ın 9 yaşındaki oğlu Pars 16 Nisan tarihinde lenfoma tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetmişti. 9 yaşındaki Pars'ın mezarının başında bekleyen köpek dikkat çekti.

Ebru Şallı ile Harun Tan’ın 9 yaşındaki oğlu Pars geçtiğimiz ay lenfoma tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetmişti. Evlat acısı yaşayan Ebru Şallı sık sık oğlunun mezarını ziyaret ediyor. Pars’ın mezarındaki dikkat çeken köpek için Şallı harekete geçerek, bakımını üstlendi.

Ebru Şallı’nın eski eşi Harun Tan’dan olan küçük oğlu Pars, iki yıldır mücadele ettiği kansere 16 Nisan’da yenik düşmüştü.

Oğlunun mezarlığını sık sık ziyarete giden eski mankenin dikkatini, Ponçik’in kabrinden hiç ayrılmayan bir köpek çekti.

 

Posta gazetesinin haberine göre; Ebru Şallı, Pars Tan’ın kabrinden ayrılmayan köpeğin bakımını üstlendi.

Sadık dostu görenler, “Sanki Pars’a arkadaşlık yapıyor” yorumunda bulundu.

Oğlunun acısını yaşayan Ebru Şallı, geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından çiçek açan orkidesini paylaşarak, “Her çiçeğim yeniden açar bu sefer yavrusuyla açıyor” notuyla herkesi duygulandırmıştı.

Eski manken, 10 Mayıs Anneler Günü’nde de oğlu Pars’ı anmış ve yayınladığı fotoğrafa, “Bana hep anneler günüydü ponciğimin elinden” mesajını yazmıştı.

Oğlunun mezar taşına kalpler çizen Ebru Şallı’nın, “Ponçik sen benimlesin” yazdırması dikkat çekmişti.

Ebru Şallı, 2002 yılında evlendiği Harun Tan’dan 2013 yılında boşanmıştı. Çiftin bu evliliğinden ayrıca Beren Tan adında bir çocukları daha dünyaya gelmişti.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu