Magazin

Ebru Şahin ile Cedi Osman birlikte yakalandı! İşte o görüntüler

Hercai dizisiyle ünlenen Ebru Şahin ile NBA’de 'Cleveland Cavaliers' forması giyen milli basketbolcu Cedi Osman, birlikte yakalandı. Adı aşk dedikodularına karışan Cedi Osman ve oyuncu Ebru Şahin, önceki akşam Alaçatı Hacımemişte bulunan bir mekanda bir araya geldi. Böylelikle aşkları belgelenmiş oldu.

Hercai dizisiyle yıldızı parlayan Ebru Şahin ile NBA’de ‘Cleveland Cavaliers’ forması giyen milli basketbolcu Cedi Osman, İzmir’in Çeşme ilçesinde birlikte yakalandı. Alaçatı’da bir mekanda bir araya gelen Ebru Şahin ile Cedi Osman trafik ışıklarına takılınca aşkları da belgelenmiş oldu. Yakalandıklarını anlayınca sempatik tavırlar sergileyen Ebru Şahin ile Cedi Osman muhabirlere el salladı.

Adı aşk dedikodularına karışan Cedi Osman ve oyuncu Ebru Şahin, önceki akşam Alaçatı Hacımemişte bulunan bir mekanda bir araya geldi.

Geç saatlere kadar arkadaşları ile birlikte eğlenen Osman ve Şahin, gecenin sonunda aynı araçla mekandan ayrıldı. Gazetecilere görüntü vermemek için aracını kapıya kadar yanaştıran Osman, arabaya biner binmez uzaklaştı.

Kendisini takip eden gazetecilerden bir türlü kurtulamayan ikili, yoğun trafikte arka koltukta görüntülenmekten kurtulamadı.

Kendilerini çeken gazetecilere araç içerisinden el sallayan Osman ile Şahin, yeşil ışığın yanması ile hızla uzaklaştı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu