Magazin

Ebru Polat’tan Nihat Hatipoğlu’na videolu soru!

ATV ekranlarında yayınlanan Nihat Hatipoğlu'nun sunduğu Ramazan programına videolu soru gönderen ünlü şarkıcı Ebru Polat, bir ayetin tercümesini sordu. Ebru Polat sorduğu soruyla Nihat Hatipoğlu'ndan tam not aldı.

ATV ekranlarında Ramazan aylarında yayınlanan Nihat Hatipoğlu’nun sunduğu programda bu sene koronavirüs salgınından dolayı bir değişiklik yaşanarak sorular video ile sosyal medya üzerinden gönderilerek sorulmaya başlanıldı.

CANLI YAYINDA SORU SORDU

Kendi adında bir markası olan ve zor süreçte çalışanlarına maaşını ödemeye devam eden Polat, dün akşam Nihat Hatipoğlu’nun programına video göndererek bir soru sordu. Salgın nedeniyle programı seyircisiz yapmak zorunda olan Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, seyircilerden gelen videolu soruları yanıtlamaya başladı. Şarkıcı Ebru Polat ise Hatipoğlu’nun programına video göndererek “Hayırlı ramazanlar hocam. İsra suresi 13. ayette ‘Biz her insanın kaderini boynuna doladık’ der. Çok sevdiğim bu ayetin tercümesi doğru mu? İyi günler” dedi.

“GEÇEN YILKİ GÜLEN YÜZÜNÜ İSTİYORUZ”

Nihat Hatipoğlu’nun programlarını sürekli takip eden Ebru Polat, yayına bağlanmadan önce Instagram hesabından “Hocam seni seviyoruz. Üzgün olma. Geçen yılki gülen yüzünü istiyoruz hep” paylaşımını yaptı. Polat’ın sorusunu çok beğenen Nihat Hatipoğlu, sosyal medyada kendisi hakkında yaptığı paylaşıma da değindi. Bu süreçte yüzünün neden gülmediğini anlatan Hatipoğlu “Hastalık var, ölenler var. Bu sezon biraz daha burukluk var. Tolere etmeye çalışıyoruz bizi bağışlayın, şartlar böyle” ifadelerini kullandı.Nihat Hatipoğlu’nun programına bağlandığı anları Instagram hesabından paylaşan şarkıcı, “İman ile paranın kimse olduğunu hiçbir zaman bilemezsiniz” dedi.