Magazin

Ebru Polat’ın sosyal medya paylaşımı takipçilerini ikiye böldü!

Ünlü şarkıcı Ebru Polat, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla sık sık magazin gündeminde yer alıyor. Sosyal medya hesabından peş peşe dans ettiği videoları paylaşan Ebru Polat'ın hayranları ikiye bölündü. İşte detaylar...

Ünlü şarkıcı Ebru Polat sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımlarla sık sık adından söz ettirmeyi başarıyor. Kendi makyaj malzemelerini satışa çıkaran ünlü şarkıcı Ebru Polat, dün akşam bir mekanda konser verdi.

Instagram hesabından konserinde dans ettiği anları paylaştı. Polat’ın dansını gören hayranları ise o anları telefonlarında kayda almayı ihmal etmedi.

ÖVGÜLER YAĞDI
Öte yandan Ezhel ve Reynmen’in şarkılarıyla ettiği danslarla adından söz ettiren Ebru Polat, son günlerde sosyal medyada oldukça popüler olan Murda’nın ‘Eh Baba’ isimli şarkısıyla da dans etti. Polat, VIP minibüsünde seyahat ederken şarkıyı son ses açtıran dans etti. Bu anları takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmeyen şarkıcı, “Bodrum’dan İzmir’e konser dönüşü yollarda eğlene eğlene…. Ee yeni şarkı çıkmış bensiz olmaz biliyorsunuz” notunu yazdı. Polat’ın dans videosunu gören sosyal medya kullanıcıları ise ikiye ayrıldı. Bir kısım Polat’ın dekolteli kıyafetiyle dans ettiği videosunun paylaşmasını gereksiz bulurken bir kısım da çok güzel dans ettiğini söyleyerek övgüler yağdırdı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Odyssey House Rehab http://aaa-rehab.com Drug Rehab http://aaa-rehab.com Drug Rehab Places
    http://aaa-rehab.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapalı