Magazin

Ebru Polat canlı yayında ifşalandı!

Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen’in sunduğu 2. Sayfa programına konuk olan ünlü şarkıcı Ebru Polat, canlı yayında herkesten gizlediği sevgilisi sorulunca ifşa edildiğini anladı.

“MAVİŞ NE YAPIYOR?”
Cesur pozlarıyla sık sık gündeme gelen Ebru Polat Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa programına konuk oldu. Canlı yayında işlerinden bahseden ve magazin haberlerine yorum yapan Polat, sunucuların sevgilisini sormasıyla şaşkına döndü. Sunucunun ‘Maviş ne yapıyor? Aşk sana yaramış’ demesiyle afallayan Polat, mikrofonun açık olduğunu hatırlayınca “Siz Maviş’i nereden biliyorsunuz? Cep telefonuma nasıl kaydettiğimi nereden biliyorsunuz ki? Ben onu hiçbir yerde paylaşmadım ki. Allah kahretsin mikrofonum mu açık kalmış? Ben telefonla konuşurken bende mikrofon vardı. Ben şu an şok, yakalandım” dedi.

“MAVİŞ’İN GÖNLÜNÜ ALMADIM”
Sevgilisiyle yayın öncesi tartıştığını hatta birbirlerini engellediğini söyleyen Polat, sözlerine şöyle devam etti: “Biz tartışınca birbirimizi engelliyoruz. Engel kalktı da barışmayacağız. “Ben biraz alınganım. Her şeye kırılıp incinebiliyorum ve karşılığında sert hareketler yapabiliyorum. Maviş’in gönlünü almadım.”

Bir cevap yazın