Magazin

Ebru Polat 2. Sayfa'da şok açıklamalar yaptı! " Sevgilim ekonomiden bilet alamaz"

Ebru Polat, 2. Sayfa programına konuk oldu. Polat, çarpıcı açıklamalarda bulunurken, sevgilisinin evli çıktığını da anlattı.

Ünlü şarkıcının, “Sevgilim ekonomi sınıfından bilet alırsa ondan ayrılırım” ifadeleri de sosyal medyada olay oldu.

SEVGİLİM EVLİYMİŞ 2 ÇOCUĞU VARMIŞ

“Madam” şarkısını yaşadığım bir olayın ardından yazdım. 6-7 ay çok ciddi bir birlikteliğim oldu. Evleneceğiz. Mükemmel bir insan buldum sandım. O kadar düzgün ki karakteri. Ağzından saçma sapan bir cümle çıkmaz. efendi, kibar bir insan. Saygılı. Bana kendimi prenses gibi hissettiren bir insanla beraberdim. 32 yaşındaydı. “Bekardır diye düşünüyordum. 24 saat beraber olduğum insanın evli olduğunu öğrendim. 2 çocuğunun olduğunu öğrendim. Şoka girdim.

NASIL ÖĞRENDİĞİNİ AÇIKLADI…

Bir arkadaş ortamında oturuyorduk. “Erkek arkadaşın nereli?” dediler. Her yerde onu anlatıyordum. Seviyorum, bekliyorum falan.”Falanca yerli” dedim. “Aa biz de oralıyız” dediler. Kimin nesi diye sordular. Söyledim. “Ebru Hanım bir şey söyleyeceğiz ama o evli. İki de çocuğu var” dediler. ‘Mümkün değil’ dedim inanmadım. Fotoğraflarını gösterdiler. Sonra ona mesaj attım. ‘Bu delikanlılıkta kaçıncı seviye’ dedim, “Hatalar karşılıklı yapıldı’ dedi. Yıkıldım.”

“EKONOMİDE UÇMAM”

Ebru Polat, ilişkide olmaza olmazlarını da sıraladı:”Evlilik sözleşmesi yapmadan hayatta evlenmem. Onca zaman çalışıp çabalayacağım, bir şeyler yapacağım. Sonra hepsi gidecek, yok öyle bir şey! Sevgilim bana ekonomi sınıfından bilet alırsa ondan ayrılırım. Business Class olmayan, baştan sona ekonomi olan uçakta problem yok. Business Class varsa asla ekonomi uçmam. Bazı kadınların hayattaki en büyük başarısı zengin eş bulmak.”

Bir cevap yazın