Magazin

Ebru Akel 8 yıldır evli olduğu Özer Sancak ile boşandı!

Ünlü sunucu Ebru Akel, 8 yıldır evli olduğu iş insanı Özer Sancak ile boşandı. Karantina dönemlerinde çiftin evliliğinde kara bulutların dolaştığı konuşulmuştu. Tek celsede boşanan çiftin evliliğinden olan çocukları Eren Sancak'ın velayeti Ebru Akel'e verildi.

Ünlü sunucu Ebru Akel, 8 yıldır evli olduğu iş insanı Özer Sancak ile tek celsede boşandı. Çiftin evliliğinden olan çocukları Eren Sancak’ın velayeti Ebru Akel’e verildi.

Mehmet Üstündağ’ın haberine göre, ünlü sunucu Ebru Akel, iş insanı Özer Sancak ile 8 yılık evliliği tek celsede bitti. Son zamanlarda ünlü çiftin evliliklerinde kara bulutlar dolaşıyordu.

Aile büyükleri evlilik için çok mücadele verse de, pandemi döneminde yaşanan derin görüş ayrılıkları evliliğin sonunu getirdi. Ünlü çift anlaşmalı olarak tek celsede boşandı. Çiftin evliliğinden olan çocukları Eren Sancak’ın velayeti Ebru Akel’e verildi.

İlgili Makaleler

6 AY ÖNCE BOŞANMANIN EŞİĞİNDEN DÖNMÜŞLERDİ

2012 yılında görkemli bir düğünle nikah masasına oturan Ebru Akel ve iş adamı Özer Sancak 2012 yılında oğulları Eren’i kucağına almıştı. Karantina sürecini evde geçiren çiftin evliliğinde kara bulutlar dolaşıyordu. 6 ay önce ayrılığın eşiğinden dönen çiftin kavgalarının karantina döneminde arttığı öne sürülmüştü.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu