Ekonomi

e-Devlet üzerinden başvurulabilir: Emeklilere karşılıksız bin TL nakit verildiği duyuruldu!

Kamu ve özel bankalar emekliler içim kampanya yarışına giriyorlar. Son olarak Denizbank 31 Aralık 2021 tarihine kadar geçerli kampanyasını duyurdu. Banka emekli maaşını DenizBank’tan 3 yıl süre ile alma sözü veren emeklilere bin TL’ye varan nakit hediye verdiğini açıkladı. Yapılan duyuruda emeli promosyonu temel şartlarına da yer verildi. Emekliler promosyon ödemesi için başvurularını e-Devlet üzerinden gerçekleştirebilir.

Denizbank emekliler için cezbedici promosyon kampanyasını duyurdu. Yazılı açıklama yapan banka aylık 1.500 TL altında maaş alanlara 675 TL, aylık 1.500 TL ile 2.500 TL arasında maaş alanlara 850 TL, 2.500 TL ve üzeri maaş alanlara 1.000 TL karşılıksız ödeme yapıyor. Şubeye gitmeye gerek kalmadan Mobil Bankacılık uygulaması veya e-devlet üzerinden başvurular gerçekleştirilebilir.

Denizbank kampanya şartları

Promosyon bedeli peşin olarak hesabınıza yatırılacaktır.

Kampanya 31.12.2021 tarihine kadar geçerlidir. DenizBank kampanya dönemini ve kurallarını tek taraflı değiştirme hakkına sahiptir.

Bankamızdan birden fazla emekli maaş alan emeklilerimize, ödenecek promosyon tutarı maaş tutarlarının toplamı dikkate alınarak hesaplanacaktır.

18 yaş altında emekli maaşı alan müşterilerimiz;

Anne veya babasının velayetinde bulunmayanlara promosyon ödenecektir.

Anne veya babasının velayeti altında bulunanlara ise kendi gelir/aylık tutarı ile Banka aracılığıyla gelir/aylık alan anne veya babasının gelir/aylıkları tutarı toplamını esas alarak velisine promosyon ödemesi yapılacaktır.

Emekli maaşınızı şubelerimize gelmenize gerek kalmadan Mobil Bankacılık uygulamamızdan veya e-devlet üzerinden bankamıza aktarabilir, 1,000 TL’ye varan promosyon fırsatından faydalanmak için 0850 222 0 800 iletişim merkezimizi arayıp maaşınızı 3 yıl süre ile bankamızdan alma sözü vererek promosyon kampanyasına dahil olabilirsiniz.