Ekonomi

Duymayan varsa devam ediyor: 3 Yıl üzerindeki arabalar için duyuruldu!

Duymayan araç sahibi vatandaşları ilgilendiriyor. 3 Yıl üzerindeki arabalar için açıklandı. Yapılan açıklamaya göre, 30 Eylül 2022 tarihine kadar devam edecek. 3 yaş üzeri şahıs müşteri içim yapılan açıklamada, %20 işçilik indirimi ve %20 yedek parça indirimi yapılacağı bildirildi.

FİAT Eylül ayında bakım indirimi kampanyasını açıkladı. İnternet sitesi üzerinden açıklamada bulunan şirket, indirimin 30 Eylül’e kadar devam edeceğini açıkladı.

Söz konusu açıklamada şöyle denildi:

FIAT’ın Bakım İndirimi Olay Olur! 3 yaş üzeri şahıs müşterilerimize %20 işçilik indirimi ve %20 yedek parça indirimi,servis işlemlerinizde Yapı Kredi World’e özel 7+5 taksit veya 7 taksit+1 ay taksit erteleme imkanı ve 1 yıllık ücretsiz yol yardım paketi ayrıcalıkları sizi bekliyor!

• Fiat Yetkili servislerinde 3 yaş ve üzeri şahıs müşterilerimize periyodik bakım işlemlerinde %20 işçilik indirimi ve %20 yedek parça indirimi!

3 yaş üzeri araç sahibi şahıs müşterilerimize periyodik bakım işlemlerinde; tüm filtre ve tüm yağ parçalarında %20 yedek parça indirimi ve periyodik bakım işçiliklerinde %20 işçilik indirimi uygulanacaktır. Kampanya FIAT Yol Arkadaşım üyeliği gerektirmektedir. (2007 model öncesi araçlar için üyelik koşulu bulunmamaktadır.)

• Yapı Kredi World taksit kampanyası 12 taksit!

Yapı Kredi World’e özel 7+5 taksit veya 7 taksit+1 ay taksit erteleme imkanı sunulmaktadır.

Kampanya 1 Temmuz- 30 Eylül 2022 tarihleri arasında geçerlidir. Servis randevularınızı randevu.fiat.com.tr adresinden veya Fiat Yol Arkadaşım uygulaması üzerinden alabilirsiniz. FIAT kampanyaları durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Detaylı bilgi için FIAT Yetkili Servisleri veya Müşteri İlgi Merkezi: 444 22 55 ile irtibata geçebilirsiniz.