Üç yaşındaki çocuğu yanan evde elleri bağlı bir şekilde bıraktı!

ABD'nin Kaliforniya eyaletinde Maricela Magana Ruiz isimli kadının evinde yangın çıkması ile ekipler olay yerine geldi. Maricela Magana Ruiz adlı bir kadın üç yaşındaki çocuğun kafasına plastik torba geçirerek ve ellerini bağlayarak yanan evde bıraktığı iddiası üzerine ekipler 47 yaşındaki kadını şüpheli olarak gözaltına aldı.

DÜNYA 03.12.2019, 17:22
Üç yaşındaki çocuğu yanan evde elleri bağlı bir şekilde bıraktı!

ABD'nin Kaliforniya eyaletinde Santa Paula Polis Departmanı yetkilileri ihbar üzerine Maricela Magana Ruiz adlı kadının evinde yangın çıkması üzerine harekete geçti. Yangın ihbarı alan ilk yardım ekipleri, olay yerine vardıklarında, yanan evde 3 yaşındaki bir çocuğu elleri bağlı ve başına plastik torba geçirilmiş halde buldu. Evin başka bir odasında ayakları bağlı olan bir kadın, şüpheli olarak gözaltına alındı.

SAĞLIK DURUMUNUN İYİ OLDUĞU ÖĞRENİLDİ
Ekipler Maricela Magana Ruiz adlı kadının "çocuğun hayatını tehlikeye atmak" suçundan şüpheli sıfatıyla gözaltına alındığını belirtti. Araştırmaların devam ettiğini belirten emniyet güçleri, kadının kendini nasıl bağladığını henüz çözemediklerini ifade etti.

47 yaşındaki kadının evi yakıp, önce 3 yaşındaki çocuğu yatağa bağladığı sonra da kendi ayaklarını bağladığı düşünülüyor. Hastane'ye kaldırılan 3 yaşındaki çocuğun sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Yorumlar (0)