Kasıklarındaki ağrıyla hastaneye gitti. Genital bölgesinden kaplumbağa çıktı!

İngiliz bir kadın geçen hafta içinde hastaneye gitti. Birkaç gündür kasıklarında ciddi bir ağrı hisseden kadının vajinasının içinde ölü bir kaplumbağa bulundu.

DÜNYA 21.09.2018, 14:11 21.09.2018, 14:18
Kasıklarındaki ağrıyla hastaneye gitti. Genital bölgesinden kaplumbağa çıktı!

İspanya, tıp tarihinin en ilginç ve merak uyandıran haberiyle çalkalanıyor... Olay, İspanya'nın turistik bölgelerinden Tenerife'de meydana geldi, kentte çalışma izni olan bir İngiliz kasıklarında bir ağrıyla hastaneye gitti. İki gündür ağrı çektiğini söyleyen kadını inceleyen doktorlar şaşkına döndü... Doktorlar, kontroller sonrasında daha önce görmeyi tahmin etmedikleri bir canlıyla karşılaştı.

Yerel basının haberine göre ismi açıklanmayan İngiliz bir kadın geçen hafta içinde hastaneye gitti. Birkaç gündür kasıklarında ciddi bir ağrı hisseden ve bu sebeple zar zor yürüyebilen kadın arkadaşlarıyla birlikte doktora göründü. Bir süredir İspanya’da yaşayan ve üst düzey bir pozisyonda çalıştığı açıklanan kadının kasıklarındaki ağrının sebebini öğrenmek isteyen doktorlar muayeneyi derinleştirdi.


VAJİNASININ İÇİNDE ÖLÜ KAPLUMBAĞA

Fakat ilk yardım ekibindekiler kadının genital bölgesinde akıllara durgunluk veren bir olayla karşılaştı… Doktorlar, kadının vajinasının içinde ölü bir kaplumbağa buldu. Bunun üzerine polise telefon eden doktorlar olayı rapor etti. Doktorlar, ölü kaplumbağanın genital bölgede bir enfeksiyona sebep olduğunu açıkladı.

Fenalaştıktan sonra polise ifade veren kadın,” Birkaç gün önce İngiliz arkadaşlarımla parti yapmıştık ve o geceden sonra çok kötü hissetmeye başladım. Kaplumbağanın oraya nasıl girdiğine dair en ufak bir fikrim yok” dedi. Resmi olarak kaplumbağanın boyutu hakkında bir bilgi verilmezken, kaplumbağanın kara kaplumbağası olma ihtimalinin de yüksek olduğunun altı çizildi.

Yorumlar (0)