İnternet'ten tanışıp evlendiler! Sonrası rezalet...

İnternet üzerinde tanışıp kısa sürede evlendiler. Önce CIA ajanı olduğunu söyledi, haftalarca eve gelmedi sonra 13 çocuğu ve 3 karısı daha olduğu ortaya çıktı.

İnternet'ten tanışıp evlendiler! Sonrası rezalet...

İnternet üzerinden tanıştılar, yalnız bir anne olan kadının dokuz aylık bebeği vardı. Kısa sürede kadını etkileyen erkek, tanıştıktan iki hafta sonra evlilik teklif etti.

Kadın teklife 'hayır' yanıtı verse de evlenmeleri uzun sürmedi. Evlendikten altı ay sonra kadın sürpriz şekilde hamile kaldı, çünkü erkek kısır olduğunu söylemişti.

İskoçya'nın başkenti Edinburgh'da yaşayan 53 yaşındaki Mary Turner Thomson'ın hikayesi, asıl buradan sonra ilginç hale geldi. Evlendiği erkek William Allen Jordan, karısına kendisinin CIA ajanı olduğunu söyledi. ABD'li erkek, gizli göreve gittiğini söyleyip haftalarca eve uğramıyordu.

ÜÇ KARISI, 13 ÇOCUĞU DAHA VARMIŞ

Gerçek ise bambaşkaydı. William'ın üç karısı daha vardı ve 13 çocuğu. ABD'li erkek, Mary Turner Thomson'a 200 bin Sterlin ödeyip çocuklarını kaçırmakla tehdit ederek kadının konuşmamasını sağladı.

'Seri yalancı' sahte CIA ajanının geçmişte çift eşlilik, ruhsatsız silah bulundurma, dolandırıcılık ve daha birçok suçtan hapis cezası aldığı  ortaya çıktı. Birleşik Krallık'ta hapse atılan adam, iki buçuk yıl cezaevinde tutulduktan sonra ABD'ye sınır dışı edildi.

Başından geçenleri anlatan bir kitap yazan Mary Turner Thomson'ın hikayesi, BBC'de yayınlanan bir diziyle neredeyse aynı. 'Mrs Wilson' adlı dizi, halihazırda yayında.

YORUM EKLE