Hindistan'da 2 öğretmen görme engelli kız öğrencisine cinsel istismarda bulundu!

Hindistan skandal olaylara imza atmaya devam ediyor. 62 yaşındaki Chaman Thakor ve 30 yaşındaki Jayanti Thakor isimli iki öğretmen iki ay boyunca görme engelli bir öğrenciye defalarca cinsel istismarda bulundular. Genç kızın dayanamayıp her şeyi teyzesine anlatmasıyla olay açığa çıktı. 2 öğretmenin kayıplara karıştığı bildirildi.

DÜNYA 07.11.2019, 16:10 07.11.2019, 16:32
Hindistan'da 2 öğretmen görme engelli kız öğrencisine cinsel istismarda bulundu!

Her yıl ortalama 40 bin kişinin tecavüze uğradığı Hindistan yine bir skandala imza attı. Kimliği açıklanmayan görme engelli genç kız, geçtiğimiz temmuz ayında müzik eğitimi almak engelli öğrencilere eğitim veren bir okula kaydolmuştu.

DEFALARCA TECAVÜZ ETTİ
62 yaşındaki Chaman Thakor ve 30 yaşındaki Jayanti Thakor isimli iki öğretmen iki ay boyunca periyodik aralıklarla görme engelli bir öğrenciye müzik odasında defalarca cinsel istismarda bulundular. Son olarak genç kızın okuldan eve vardığında teyzesinin kucağına yığılması ve başına gelenleri anlatmaya başlamasıyla olay açığa çıktı.

KAYIPLARA KARIŞTILAR
Genç kızın teyzesi olayın ardından hemen polisle iletişime geçti. Polis kaynakları olayın ardından iki öğretmenin kayıplara karıştığını belirtirken okul yönetimi iki öğretmenin de işine son verdi.

Yorumlar (0)