Gömüldükten 7 saat sonra evine döndü!

Endonezya'nın Doğu Cava bölgesindeki Gesikan köyünde motosiklet kazası geçiren bir adam, öldü sanılıp toprağa defnedildikten 7 saat sonra sapasağlam bir şekilde evine geri döndü.

DÜNYA 13.10.2019, 10:42
Gömüldükten 7 saat sonra evine döndü!

Endonezya’nın Doğu Cava bölgesindeki Gesikan köyünde bir adam, toprağa verildikten 7 saat sonra evine döndü. Motosikletle kaza yapan adamın üzerinde kimliği bulunmuyordu ve cesedi ise tanınmayacak haldeydi. Polisler, motosikletin plakasından, sahibinin 40 yaşındaki Sunarto adında bir adam olduğunu tespit ettikten sonra ölen kişinin Sunarto olduğuna karar verildi. Polis, Sunarto’nun ailesini kaza hakkında bilgilendirdikten sonra cesedi ailesine teslim etti. 

Cesedi tanınmayacak bir haldeydi

Ailesi ağır yaralardan dolayı Sunarto’yu tam olarak teşhis edemedi fakat cenaze toprağa verildikten 7 saat sonra Sunatro, eve geldi. Sunarto, gömülen kişinin kendisi olmadığını ve Semanding bölgesindeki bir Jarum köyünün sakini olan Wariim adında bir adam olduğunu belirtti. Sunatro’nun bir süre önce Variim adındaki bir tanıdığından borç para aldığı, karşılığında da motosikletini rehin bıraktığı ortaya çıktı. Ölenin kişinin de Variim olduğu düşünülüyor. Variim’in ailesi, cesedi mezardan çıkarmakta lüzum görmedi ancak mezar taşındaki ismini değiştirdi.

Yorumlar (0)