Cinsel ilişki tekliflerine ''hayır'' diyen kadına yaptıkları kan dondurdu!

İngiltere'de doğum gününde arkadaşıyla birlikte olan sarhoş olan bir kargo şoförü yine arkadaşıyla birlikte bir eve girip çocuğuyla uyuyan kadına cinsel ilişki teklif etti. Kabul etmeyen kadına yaptıkları kan dondurdu...

DÜNYA 22.02.2019, 09:53
Cinsel ilişki tekliflerine ''hayır'' diyen kadına yaptıkları kan dondurdu!

İngiltere'de doğum gününde arkadaşıyla birlikte olan sarhoş olan bir kargo şoförü yine arkadaşıyla birlikte bir eve girip çocuğuyla uyuyan kadına cinsel ilişki teklif etti. Kabul etmeyen kadına yaptıkları kan dondurdu... Kargo şoförü olarak çalışan erkek, doğum gününde iş çıkışında arkadaşıyla birlikte sarhoş oldu.

Ardından çocuğuyla birlikte uyuyan kadının evine girip cinsel ilişkiye girmek istedi.

Kadının ilişkiyi reddetmesi üzerine zorbalar bu kez para teklif etti.

Kurbanın bir kez daha ret yanıtı vermesiyle bu kez erkeklerden biri ismi açıklanmayan kadının ellerini tuttu, diğeri saldırıya geçti.

İKİ YIL SONRA KARAR VERİLDİ

İngiltere'nin Colchester kentindeki tecavüz vakasından iki yıl sonra mahkeme son kararını verdi.

23 yaşındaki Claudiu Ivascu 12 yıl hapis cezası aldı. Yanındaki arkadaşı Nicolae Mihai ise sekiz yıl cezaevinde kalacak.

Ivascu'nun kadını tutarken Mihai'nin tecavüz ettiği, daha sonra ise saldırganların yer değiştikleri jüri önünde paylaşıldı.

Mahkemede konuşan kurban, "Yaşananlar, hayatamın her alanını değiştirdi. Olabilecek her şekilde cezalandırıldım ve hayatımda hiç bu kadar aşağılık hissetmedim. Hiçbir cezanın bana yapılanları değiştireceğine ya da iki adamın benden çaldıklarını geri vereceğine inanmıyorum" dedi.

Yorumlar (0)