Bitkisel hayattaki kadın tecavüze uğradı ve doğum yaptı!

ABD'nin Arizona eyaletinden meydana gelen olay okuyanları şaşkına çevirdi. 10 yıldır bitkisel hayatta olan kadın tecavüze uğradı ve doğum yaptı.

DÜNYA 05.01.2019, 09:29
Bitkisel hayattaki kadın tecavüze uğradı ve doğum yaptı!

Ocak ayıyla birlikte gelen zamlar vatandaşların yüzünü güldürmeye devam ediyor. Memura ve memur emeklileri 3 farklı zamdan faydalanabiliyor. Memurların maaşları toplu sözleşme ile artarken aynı zamanda enflasyon farkı ve aile yardımı da verilecek. İşte 2019 memur maaşları ve  tüm detaylar...

Yerel basınında çıkan haberde, Phoenix kentinde, polisin, Hacienda  HealthCarehastanesindeki cinsel taciz olayına ilişkin soruşturma başlattığı  bildirildi.

SORUŞTURMA DEVAM EDİYOR

Boğulma tehlikesinden sonra yaklaşık 10 yıldır bitkisel hayatta  yaşayan ve ismi açıklanmayan kadın, tedavi gördüğü hastanede uğradığı tecavüz  sonucu hamile kaldı ve 29 Aralık'ta doğum yaptı.

Hastane personelinin bitkisel hayattaki kadının hamile olduğunu doğum  yapana kadar fark etmediği belirtilen haberde, bebeğin ise hayatta ve sağlıklı  olduğu kaydedildi.

Hacienda HealthCare Hastanesi Sözcüsü Nancy Salmon ise soruşturmanın  devam ettiğini ve bu aşamada daha fazla açıklama yapılmayacağını söyledi.

Yorumlar (0)
24°
açık