Alina isimli sosyal medya fenomeni çekim yaparken hayatını kaybetti!

Aline isimli 21 yaşındaki sosyal medya fenomeni daha önce yüksek binalara çıkarak fotoğraf çekmesiyle sosyal medya kullanıcılarının dikkatini çekmiş ve ünlü olmuştu. Son olarakta hareket eden bir trende vagonun üzerinde ayağa kalkarak fotoğraf çekmek isteyince hayatını kaybetti.

Alina isimli sosyal medya fenomeni çekim yaparken hayatını kaybetti!

Rusya’nın Leningrad oblastına bağlı Gatçina şehrinde sosyal medya fenomeni Alina fotoğraf çektirmek için son olarak gizlice bir trenin üzerine çıkan genç kız önce vagonun üstüne uzandı. Genç kıza her zaman birlikte fotoğraflar çektiği arkadaşı eşlik etti.

Vagonun üzerine yatan genç kız trenin hareket etmesinden bir süre sonra ayağa kalktı. Bu sırada tren makas değiştirince sarsılan genç kız düşmemek için elektrik kablolarına tutundu.

Yüksek voltaja kapılan genç kız yandı. Olayın fark edilmesiyle tren durduruldu. Genç kız ambulansla hastaneye kaldırılırken hayatını kaybetti.

Olayla ilgili inceleme başlatılırken, Rusya’da sosyal medya fenomeni olmak isteyen gençler başlarına gelen kazalar nedeniyle yaşamını yitirmeye devam ediyor. 

YORUM EKLE