Gündem

Düğünde ayağını bir şey sokan 11 yaşındaki çocuk 1 saatte hayatını kaybetti!

Antalya'da bir mahallede düğüne giden 11 yaşındaki Hamza Sertel yanındakilere ayağının bir şey soktuğunu söyledi. Bunun üzerine hastaneye kaldırılan küçük çocuk 1 saat içinde hayatını kaybetti. Küçük çocuğun ölüm nedeni otopside belirlenecek.

Antalya’da bir mahallede düğüne giden 11 yaşındaki Hamza Sertel, ayağının bir şey sokmasının ardından kaldırıldığı hastanede 1 saatte hayatını kaybetti. 11 yaşındaki Sertel’in ölümüne neyin neden olduğu, otopside belirlenecek.

Olay, dün saat 23.00 sıralarında Kaş ilçesi Yeşilköy Mahallesi’nde meydana geldi. Mahalledeki bir düğüne giden Hamza Sertel, yanındakilere ayağını bir şey soktuğunu söyledi. Haber verilmesi üzerine küçük çocuk ailesi tarafından mahalledeki sağlık ocağına götürüldü. Burada ne tarafından sokulduğu belirlenemeyen Hamza Sertel, Kaş Devlet Hastanesi’ne götürüldü. 1 saatte ciğerleri işlevini yitiren küçük çocuk, kurtarılamadı.

Antalya Adli Tıp Kurumu’na getirilen Hamza Sertel’in cansız bedeni, otopsinin ardından ailesi tarafından alınarak, toprağa verilmek üzere Kaş’a götürüldü. Küçük çocuğun ölüm nedeni otopside belirlenecek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu