GündemMagazin

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinden kötü haber! Böyle duyurdu

TV8 ekranlarında yayınlanan Demet Özdemir ve İbrahim Çelikol'un başrolünde olduğu Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde flaş bir ayrılık yaşandı. Ünlü oyuncunun diziden ayrıldığını Demet Özdemir sosyal medya hesabından duyurdu.

TV8 ekranlarında yayınlanan Demet Özdemir ve İbrahim Çelikol’un başrolünde olduğu Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Faruk karakterine hayat veren Engin Hepileri’nin artık hikayede olmayacağı ortaya çıktı.

DEMET ÖZDEMİR DUYURDU

Dizideki oyunculuğu ile dikkat çeken Engin Hepileri, daha Kimse Bilmez dizisi final yapmadan Doğduğun Ev Kaderindir’e geçmiş ve bu olay günlerce konuşulmuştu. Dizinin kilit isimlerinden olan biri olan oyuncu bu teklifin ardından sessizce diziden kaybolmuştu.

Engin Hepileri, Instagram hesabından “Yeni heyecanlar. Yeni başlangıçlar” notuyla yeni bir projesinin olduğunu duyurdu. Bu paylaşıma yorum bırakan Demet Özdemir ise ayrılığı mesajıyla onaylamış oldu.

“ŞAHANEYDİ SENİNLE SETTE OLMAK”

Oyuncunun paylaşımına Doğduğun Ev Kaderindir’deki partneri Demet Özdemir, yorum bıraktı.

Özdemir, “İyi ki… Canım @hepileriengin her zaman şahaneydi seninle sette olmak, çalışmak bir gün başka bir yerde yeniden” diyerek veda mesajı paylaştı.

Bu paylaşım ile birlikte Faruk karakterinin artık diziye yer almayacağı da ortaya çıktı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu