EkonomiGündem

Doğalgaz, elektrik, su faturası ödeyen herkes dikkat: 1500 TL verilecek!

Fatura ödemesi yapan herkesi ilgilendiriyor. QNB Finansbank tarafından fatura kampanyası duyurusu yapıldı. Banka, 1500 TL destek sağlayacak. 30 Haziran’a kadar geçerli olacak kampanya sayesinde 1500 TL kazanılacak.

1500 TL HEDİYE EDİLECEK

QNB Finansbank tarafından kampanya duyurusu geldi. Elektrik, su, doğalgaz faturalarına otomatik fatura talimatı kapsamında 1500 TL hediye edilecek. Bankadan alınan bilgilere göre, 30 Haziran’a kadar QNB Mobil’den müşteri olup QNB Finansbank vadesiz hesap üzerinden veya CardFinans ve QNB First logolu kredi kartla, 30 Haziran’a kadar verilecek her yeni otomatik fatura ödeme talimatı başına 500 TL olmak üzere, toplamda 1500 TL’ye varan ParaPuan kazanma fırsatı sunuldu.

QNB FİNANSBANK OTOMATİK FATURA KAMPANYASI;

Kampanyadan 1-30 Haziran 2024 tarihleri arasında QNB Mobil’den uzaktan müşteri olma başvurusunda bulunup, bu dönemde görüntülü görüşme ile müşterimiz olanlar yararlanabilir.

Kampanya 1-30 Haziran tarihleri arasında CardFinans ve QNB First logolu kredi kartları veya QNB Finansbank vadesiz hesabınız üzerinden verilen her yeni Otomatik Fatura Ödeme talimatı için geçerlidir. Kampanya süresi içinde iptal edilip yeniden verilen talimatlardan ödül kazanılamaz.

Vereceğiniz her yeni otomatik fatura ödeme talimatı için 500 TL olmak üzere, toplamda en fazla 1500 TL değerinde ParaPuan kazanabilirsiniz.

Vadesiz hesaptan ödül kazanımı için talimat verilen faturanın 31 Temmuz 2024 tarihine kadar en az 1 kez ödenmesi ve verilen talimatların 31 Temmuz 2024 tarihine kadar açık olması gerekmektedir.

Kredi kartından ödül kazanımı için talimat verilen faturanın 31 Temmuz 2024 tarihine kadar en az 1 kez ödenmesi gerekir. Verilen talimatların 31 Aralık 2024 tarihine kadar açık olması gerekmektedir. Bu tarihe kadar talimatların iptal edilmesi durumunda verilen ParaPuan ödülü geri alınacaktır. ParaPuan’ın kullanılmış olması durumunda kullanılan ParaPuan tutarı kredi kartı ekstrenize borç olarak kaydedilecektir.

Kredi kartından verilen talimat başına kazanılan ParaPuan ödülünün 100 TL’lik kısmı faturanın ödendiği ayın son iş günü; 400 TL’lik kısmı ise 1-10 Ağustos 2024 tarihleri arasında CardFinans veya QNB First logolu kredi kartınıza yüklenecektir.

Hesaptan verilen talimatlar için 31 Temmuz 2024 tarihine kadar ilgili faturanın ödenmesi gerekmekte olup, kazanılan ParaPuan 1-10 Ağustos 2024 tarihleri arasında CardFinans Nakit kartına yüklenecektir.

Ödeme tarihinde hesap bakiyesinin ya da kredi kartı limitinin yetersiz olması durumunda fatura ödeme işlemi gerçekleşmeyecektir.

Kampanya sadece CardFinans ve QNB First logolu kredi kartları ve QNB Finansbank vadesiz hesap üzerinden verilen talimatlar için geçerlidir.

Kazanılan ParaPuan’ların kullanım süresi 25 gün olup, bu süre sonunda kullanılmayan ParaPuan’lar geri alınacaktır.

Kazanılan ParaPuan’lar QNB Finansbank üye iş yeri QNB Finansbank POS’larında kullanılabilecektir.

QNB Finansbank Şubelerinden, Çağrı Merkezi, QNB Mobil veya Bireysel İnternet Bankacılığından otomatik fatura ödeme talimatı verilebilir.

Her müşteri kampanyadan sadece bir defa yararlanabilir ve toplamda en fazla 1500 TL değerinde ParaPuan kazanabilir.

ParaPuan kampanyasına dahil olan faturalar ile başka kampanyalara katılım gerçekleştirilemez.

Enpara, CardFinans Ticari, CardFinans Fix, Sanal Kartlar ve Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartları üzerinden vereceğiniz talimatlar kampanyaya dahil değildir.