EkonomiGündem

Doğalgaz, elektrik, su faturası kampanyası: Abonelere 500 TL verilecek!

Elektrik, su, doğalgaz aboneleri için bir fırsat sunuldu. Fatura kampanyası açıklandı. Kampanyaya katılan aboneler 500 TL kazanacak. 31 Mayıs’ta sona erecek olan fatura kampanyasının detayları ve koşulları açıklandı.

Otomatik fatura talimatı kampanyası açıklandı. Halkbank tarafından duyurulan kampanyada, faturasına otomatik talimat veren müşterilere 500 TL hediye edileceği bildirildi. Halkbank’tan yapılan kampanya açıklamasında, 31 Mayıs’a kadar kredi kartlarından ya da vadesiz hesaplarından verilecek her yeni otomatik fatura talimatı için 50 TL, toplamda 500 TL ParafPara verilecek.

OTOMATİK FATURA TALİMATIYLA İLGİLİ KAMPANYA HAKKINDA ŞU İFADELER KULLANILDI;

Bireysel kredi kartı müşterilerinin 2-31 Mayıs 2024 tarihleri arasında kredi kartlarından ya da vadesiz hesaplarından verecekleri her yeni otomatik fatura talimatı için 50 TL, toplamda 500 TL ParafPara verilecektir.

Kampanyaya katılmak için 31 Mayıs 2024 tarihine kadar Paraf Mobil’den HEMEN KATIL butonuna tıklanması ya da FATURA yazıp 3404’e SMS gönderilerek kampanyaya katılınması, sonrasında bireysel kredi kartından veya Halkbank’ta kayıtlı bulunan vadesiz hesabından otomatik fatura talimatı verilmesi gerekmektedir.

Kampanyadan ödül kazanılabilmesi için, talimat vermeden önce mutlaka kampanyaya katılım sağlanmalıdır.

Kampanya kapsamında bir müşterinin her yeni otomatik fatura ödeme talimatından 50 TL, toplamda 500 TL ParafPara kazanacaktır.

Kampanya kapsamında kazanılan ParafParalar, 10 Haziran 2024 tarihinde, kredi kartından verilen talimatlar için talimatın tanımlandığı açık ve kullanılabilir kredi kartına, vadesiz hesaptan verilen talimatlar için, ödül tarihi itibariyle en son kullanılan, açık ve kullanılabilir durumdaki kredi kartına yüklenecektir.

Kampanya başlangıç tarihi itibariyle aktif olan talimatların iptal edilerek tekrar talimat verilmesi durumunda, verilen talimat kampanyaya dahil edilmeyecektir.

Bir müşterinin kredi kartından veya vadesiz hesabından tanımlı olan fatura talimatının iptal edilerek farklı bir müşteri tarafından tekrar verilmesi durumunda, verilen talimat kampanyaya dahil olmayacaktır.

Vadesiz hesaptan verilen talimatların iptal edilerek kredi kartından ya da kredi kartından verilen talimatın iptal edilerek vadesiz hesaptan verilmesi durumunda verilen talimat kampanyaya dahil olmayacaktır.

Kampanya kapsamında yüklenen ParafParaların geri alınmaması için; fatura talimatı verildikten sonraki 6 ay boyunca talimatların ödenmesi gerekmektedir. Aksi takdirde yüklenen ödül 6 aylık süre sonunda geri alınacaktır.

Kredi kartından verilecek talimatlara istinaden gerçekleşecek fatura ödemelerinde ödemenin gerçekleşeceği tarihten itibaren nakit avans faiz oranı üzerinden faiz işletilecektir.

Sadece asıl karttan verilen talimatlar kampanyaya dahildir.

Otomatik Fatura Ödeme Talimatı verebileceğiniz noktalar:

Halkbank Mobil Uygulama > Ödeme/Vergi > Otomatik Ödeme Talimatlarım > Otomatik Ödeme Talimatı Ver
Halkbank İnternet Şubesi > Ödeme >Fatura > Fatura Talimatları>Yeni Talimat Girişi