EkonomiGündem

Doğalgaz, elektrik faturası ödeyen vatandaşlar dikkat: 8 iş günü içinde 750 TL iade edilecek!

Elektrik, doğalgaz, su faturaları dahil fatura ödeyen vatandaşları yakından ilgilendiren bir açıklama geldi. Fatura ödemelerine 750 TL iade edilecek. Her fatura için 250 TL olmak üzere toplamda 750 TL iade olacak. Konuyla ilgili açıklama gelirken, detaylar da belli oldu.

QNB Finansbank, 750 TL iade kampanyasını açıkladı. Banka, müşterilerine fatura talimatına özel 750 TL iade edecek. Müşteriler, her fatura için 250 TL olmak üzere toplamda 750 TL para iadesi alacak. Böylelikle ödenen faturalar da 750 TL indirimli olacak. Bankadan alınan bilgilere göre, nisan ayında QNB Mobil’den müşteri olup QNB Finansbank vadesiz hesap üzerinden veya CardFinans ve QNB First logolu kredi kartıyla, 30 Nisan tarihine kadar verilecek her yeni otomatik fatura ödeme talimatı başına 250 TL olmak üzere, toplamda 750 TL’ye kadar iade edilecek.

QNB FİNANSBANK’TAN FATURA TALİMATINA 750 TL İADE KAMPANYASI

QNB Finansbank tarafından yapılan kampanya açıklamasında şöyle denildi;

Kampanyadan 1-30 Nisan 2024 tarihleri arasında QNB Mobil’den uzaktan müşteri olma başvurusunda bulunup, bu dönemde görüntülü görüşme ile müşterimiz olanlar yararlanabilir.

Kampanya 1-30 Nisan tarihleri arasında CardFinans ve QNB First logolu kredi kartları veya QNB Finansbank vadesiz hesabınız üzerinden verilen her yeni Otomatik Fatura Ödeme talimatı için geçerlidir. Kampanya süresi içinde iptal edilip yeniden verilen talimatlardan ödül kazanılamaz.

TOPLAMDA 750 TL İADE EDİLECEK

Vereceğiniz her yeni otomatik fatura ödeme talimatı için 250 TL olmak üzere, toplamda en fazla 750 TL değerinde iade kazanabilirsiniz.

Kredi kartından ödül kazanımı için talimat verilen faturanın 31 Mayıs 2024 tarihine kadar en az 1 kez ödenmesi gerekir. Verilen talimatların 31 Ekim 2024 tarihine kadar açık olması gerekmektedir.

Vadesiz hesaptan verilen otomatik fatura ödeme talimatları için 31 Mayıs 2024 tarihine kadar ilgili faturanın ödenmesi gerekmekte olup, kazanılan iade 1-10 Haziran 2024 tarihleri arasında otomatik fatura ödeme talimatı verilen vadesiz hesaba yüklenecektir.

Kredi kartından verilen otomatik fatura ödeme talimatları için 31 Mayıs 2024 tarihine kadar ilgili faturanın ödenmesi gerekmekte olup, kazanılan iade 1-10 Haziran 2024 tarihleri arasında otomatik fatura ödeme talimatı verilen kredi kartına yüklenecektir.

Ödeme tarihinde hesap bakiyesinin ya da kredi kartı limitinin yetersiz olması durumunda fatura ödeme işlemi gerçekleşmeyecektir.

Kampanya sadece CardFinans ve QNB First logolu kredi kartları ve QNB Finansbank vadesiz hesap üzerinden verilen talimatlar için geçerlidir.

QNB Finansbank Şubelerinden, Çağrı Merkezi, QNB Mobil veya Bireysel İnternet Bankacılığından otomatik fatura ödeme talimatı verilebilir.

Her müşteri kampanyadan sadece bir defa yararlanabilir ve toplamda en fazla 750 TL değerinde iade kazanabilir.

Fatura iade kampanyasına dahil olan faturalar ile başka kampanyalara katılım gerçekleştirilemez.