EkonomiGündemKamu

Doğal gaz, su, elektrik faturasında adı soyadı olanlar dikkat: Duyuru yapıldı!

Yapı Kredi resmi internet sitesi üzerinden açıklamada bulundu. Yapı Kredi resmi internet sitesi üzerinden doğal gaz, su, elektrik faturasında adı ve soyadı yazan vatandaşlara özel kampanya gerçekleştirdi. Yapı Kredi bankasından alınan bilgilere göre otomatik ödeme talimatı verildiği taktirde hem fatura takibinden kurtul hem de 100 TL’ye varan puan kazanma şansı sunuldu. 10 Nisan’da bitecek kampanyanın ise şartları haberimizin içeriğinde…

YAPI KREDİ’DEN AÇIKLAMA

11 Mart – 10 Nisan 2022 tarihleri arasında hesabınızdan veya kredi kartınızdan vereceğiniz, ilk yeni otomatik fatura ödeme veya HGS talimatı için 10 TL, en fazla 100 TL puan hediye!

Otomatik Ödeme Talimatı vermek ve bankacılık işlemlerinizi kolayca gerçekleştirmek için Yapı Kredi Mobil İndir butonuna tıklayarak Yapı Kredi Mobil’i akıllı telefonunuza anında indirebilirsiniz.

Bireysel İnternet Şubesi üzerinden Otomatik Ödeme Talimatı vermek için Bireysel İnternet Şubesi butonuna tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Mobil ve Bireysel İnternet Şubesi’ne giriş için kullandığınız şifrenizi unuttuysanız ya da yeni bir şifre almak istiyorsanız, Şifre Al/Şifremi Unuttum butonuna tıklayarak hemen şifre oluşturabilirsiniz.