Ekonomi

Doğal gaz faturası 100 TL üzerindeyse hemen başvurun! 31 Mayıs’ta son bulacak!

Ziraat Bankası’ndan alınan bilgilere göre doğal gaz faturaları ile ilgili açıklama yapıldı. Evine doğal gaz faturası gelenler dikkat. Ziraat Bankası’ndan müşterilerine özel kampanya başlatıldı. Ziraat Bankası evine doğal gaz faturası gelen müşterilerine özel taksit imkanı sunacağını bildirdi. Ziraat Bankası Bankkart ile İGDAŞ’tan yapılacak tek çekim fatura ödemelerine 3 taksit verileceğini bildirdi. 31 Mayıs’ta son bulacak kampanyaya kartınızın son 6 hanesiyle katılabilirsiniz. İşte kampanya detayları…

Kampanya Koşulları:

Bankkart’ın kredi kartı uygulaması ile 31 Mayıs 2022’ye kadar İGDAŞ vezneleri ve http://www.igdas.istanbul/ üzerinden yapılacak tek çekim fatura ödemelerine ücretsiz 3 taksit fırsatı!

Kampanyaya 01 Ekim 2021-31 Mayıs 2022 tarihleri arasında Bankkart Mobil, bankkart.com.tr veya SMS kanalı ile katılım sağlanabilir. SMS ile katılım için asıl kart sahipleri “IGDAS” yazıp banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numarasından 4757’ye SMS göndermelidir. Bankkart Başak kartlar için asıl kart, asıl kartın bankamız sisteminde kayıtlı cep telefonundan SMS göndermelidir.

Kampanyaya asıl kart sahipleri başvurabilecektir.

Katılım sağlayan müşterilerin İGDAŞ vezneleri ve igdas.istanbul üzerinden yapacakları doğalgaz fatura ödemeleri ücretsiz olarak 3 taksite bölünecektir.

İşlemlerin mutlaka katılım sağlandıktan sonra ve Bankkart POS’larından gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Kampanya katılım talebinin banka sistemine ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınmaktadır.

Bankkart’ın kredi kartı uygulaması ile yapılan işlemler kampanyaya dahildir. Ek kartlar ile yapılacak işlemler asıl kartın harcamalarına dahil edilecektir.

Bankkart, Bankkart Genç, Bankkart Başak, Bankkart Business kartları kampanyaya dahildir.

Bankkart Ücretsiz kartlar kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya katılmadan önce yapılan doğalgaz faturası ödemeleri ve iptal edilen işlemler kampanyaya dâhil değildir.

Kampanyaya katılmak için yurtiçinden gönderilecek olan SMS’ler ücretsizdir.

T.C. Ziraat Bankası A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme veya durdurma hakkına sahiptir.