EkonomiKamu

Doğal gaz, elektrik, su faturasında adı soyadı olanlar dikkat: Duyuru yapıldı!

Yapı Kredi internet sitesi üzerinden açıklamalarda bulundu. Yapı Kredi’den alınan bilgilere göre 10 Mayıs tarihine kadar otomatik ödeme talimatı verecek olan herkesi ilgilendiriyor… Yapı Kredi internet sitesi üzerinden Doğal gaz, elektrik, su faturalarında adı soyadı olan vatandaşlara kampanya hazırladığını duyurarak 10 Mayıs’ta biteceğini bildirdi.

Yapı Kredi internet sitesi üzerinden 10 Mayıs 2022 tarihleri arasında hesabınızdan veya kredi kartınızdan vereceğiniz, ilk yeni otomatik fatura ödeme veya HGS talimatı için 10 TL, en fazla 100 TL puan hediye verileceğini bildirdi.

KAMPANYA DETAYLARI BELLİ OLDU

Otomatik Ödeme Talimatı vermek ve bankacılık işlemlerinizi kolayca gerçekleştirmek için Yapı Kredi Mobil İndir butonuna tıklayarak Yapı Kredi Mobil’i akıllı telefonunuza anında indirebilirsiniz.

Bireysel İnternet Şubesi üzerinden Otomatik Ödeme Talimatı vermek için Bireysel İnternet Şubesi butonuna tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Mobil ve Bireysel İnternet Şubesi’ne giriş için kullandığınız şifrenizi unuttuysanız ya da yeni bir şifre almak istiyorsanız, Şifre Al/Şifremi Unuttum butonuna tıklayarak hemen şifre oluşturabilirsiniz.