Magazin

Dizi oyuncusu sahte içkiden hayatını kaybetti!

Oyuncu Ercan Yalçıntaş, Bursa’da evinde ölü olarak bulundu. Ailesinin kendisinden haber alamaması üzerine eve gitmesiyle gerçek ortaya çıktı. 38 yaşındaki Yalçıntaş’ı hareketsiz halde gören annesi durumu sağlık ekipleri bildirdi. Adrese gelen ekipler Yalçıntaş’ın hayatını kaybettiğini belirledi. Yatağının başında çok sayıda kolonya şişesi bulunan oyuncunun sahte alkol nedeniyle öldüğü düşünülüyor.

Bursa’nın merkez Osmangazi ilçesi, Sırameşeler Mahallesi, Şehit Tarkan Demirci Sokak’taki bir apartmanın 4’cü katında oturan tiyatro oyuncusu Ercan Yalçıntaş’tan ailesi, dün akşam saatlerinden itibaren haber alamadı. Birçok tiyatro oyununun yanı sıra televizyon dizilerinde de rol alan ve sara hastası olduğu bildirilen Yalçıntaş’a ulaşılamaması üzerine annesi Nermin Yalçıntaş, oğlunun yaşadığı eve gitti. Ercan Yalçıntaş’ın hareketsiz şekilde yattığını gören anne ile yakınları durumu polise ve sağlık ekiplerine bildirdi.

ÇOK SAYIDA KOLONYA ŞİŞESİ BULUNDU

Sağlık ekiplerinin olay yerinde yaptığı incelemede, Yalçıntaş’ın hayatını kaybettiği belirlendi. Yalçıntaş’ın yatağının başında ise çok sayıda kolonya şişesinin bulunduğu belirtildi. Kesin ölüm sebebinin belirlenmesi için Yalçıntaş’ın cansız bedeni Bursa Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne ve Görüntü Sanatları Oyunculuk Bölümü mezunu Ercan Yalçıntaş’ın şüpheli ölümü ile ilgili Polis, soruşturma başlattı.