Magazin

Dilan Çıtak’ın sevgilisi Levent Dörter koronavirüsü şüphesi üzerine hastaneye kaldırıldı!

İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak'ın sevgilisi Levent Dörter koronavirüsü şüphesi üzerine Acıbadem Maslak hastanesine kaldırıldı. Levent Dörter sosyal medya hesabından takipçileri ile sağlık durumunu anlatan bir paylaşımda bulundu.

İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak’ın müzisyen sevgilisi Lenet Dörter dün akşam koronavirüsü şüphesi üzerine Acıbadem Maslak hastanesine kaldırıldı.

“SİZLERİN DUASIYLA AYAĞA KALKACAĞIM”
Dilan Çıtak Tatlıses’in müzisyen sevgilisi Levent Dörter, yaşadıklarını sosyal medya hesabından anlattı. Ünlü müzisyen, Instagram’da yaptığı paylaşımda “Bu akşam Covid-19 (Corona) belirtilerinden dolayı Acıbadem Maslak’a yatışım yapıldı. Burada her şey çok iyi, merak edilecek hiçbir şey yok. Sizlerin duasıyla ayağa kalkacağım inşallah” dedi.

“SAKIN BANA BİŞEY OLMAZ DEMEYİN”
Dörter , bugün sosyal medya hesabından herkesi böyle uyardı “Dünden beri hiç bir telefona bakamadım. Arayan soran, geçmiş olsun dileklerini ileten herkes sağ olun. Ben evden dışarı sadece market için çıktım ya da marketten geleni eve aldım. Lütfen çok dikkatli olun ve kafanızı bile dışarı çıkartmayın. Özellikle naylon torbalara eldivensiz dokunmayın. Sakın ‘bana bir şey olmaz’ demeyin. Buluyor bu lanet virüs”

Dörter, kesin test sonuçlarının çıkmasını bekliyor.