Magazin

Didem Soydan Kerimcan Durmaz hakkında konuştu! "Sayfamdan çıksın"

Güzel manken Didem Soydan, geçen hafta sonu bindiği uçağın tuvaletinde cisel organının videosunu çekip instagram hesabnda paylaşan Kerimcan Durmaz hakkında konuştu. Didem Soydan paylaşımında “Ben Kerimcan’ın o paylaşımını bilerek ve isteyerek yayınlamadığını biliyorum ve eminim” ifadelerini kullandı.

Kerimcan Durmaz’ın paylaştığı video sosyal medyada kısa sürede büyük tepki alınca açıklama yaparak “Görüntü bana ait değil” demişti. Tepkilerin ardından Instagram takipçileri hızla düşen Kerimcan Durmaz’a destek mesajları da geliyor. Durmaz’a Tuğba Ekinci’den sonra bir destek mesajı da model Didem Soydan’dan geldi.

“IŞIK HIZIYLA HESABIMDAN GİDEBİLİRLER”

Konuyla ilgili Instagram hesabından açıklamalarda bulunan Didem Soydan, “Ben Kerimcan’ın o paylaşımını bilerek ve isteyerek yayınlamadığını biliyorum ve eminim. Dolayısı ile onu desteklediğimi gösteren bir paylaşım yaptım tabiki de. Beni tanıyanların bildiği tanımayanların da şu an öğreneceği üzerine gerçekliğine inandığım durumlar ile ilgili kimseye (annem, babam dahil) eyvallahım yoktur. Uzun lafın kısası rahatsız olanlar hemen ışık hızıyla hesabımdan gidebilirler” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın