Gündem

Devlet Bahçeli’den flaş sosyal medya açıklaması!

Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli sosyal medya ile ilgili flaş açıklamalarda bulundu. Bahçeli "Sosyal medyayla ilgili kanuni düzenleme TBMM’de yapılasıya kadar şahsen sosyal medya hesaplarımı tümden askıya alıyorum." diyerek sosyal medya hesaplarını askıya aldığını duyurdu.

Miliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli sosyal medya düzeni ile ilgili flaş açıklamalarda bulundu. MHP Lidei Devlet Bahçeli sosyal medya terörü insan ve toplum huzuruna kast etmektedir diyerek sosyal medya hesaplarını askıya aldığını duyurdu.

BAHÇELİ’NİN AÇIKLAMALARI

İtibar suikastlarının kurgu mekânı, insan onurunu ayağa düşüren, akla ve hayale sığmayan fitne ve dedikoduların sığınak ve barınağı olan sosyal medya geleceğimiz, milli ve manevi gerçeklerimiz açısından vahim bir tehdit ortamını kökleştirmiştir.

İnsan şerefine, insan namusuna, insan haysiyetine envai çeşit saldırganlığı provoke eden sosyal medyanın bu haliyle varlığı akla, ahlaka ve insani değerlere tamamen aykırıdır. Sosyal medya terörü insan ve toplum huzuruna kast etmektedir.

HESAPLARINI ASKIYA ALDIĞINI DUYURDU

Bu nedenle sosyal medyanın temiz kullanımı sağlanasıya, konuyla ilgili kanuni düzenleme TBMM’de yapılasıya kadar şahsen sosyal medya hesaplarımı tümden askıya alıyor; duruşumu, düşüncemi, tarafımı, tavrımı, tercihimi ve tepkimi alenen ilan ediyorum.

Sosyal medyada yaşanan dehşet verici ve şiddet dolu kirlenme nihayete ermeden bir daha ne Twitter hesabımı kullanacağım ne de Facebook paylaşımı yapacağım. Bu konuda TBMM’de gündeme gelecek her muhterem ve müstesna kanun teklifine de sonuna kadar destek vereceğim.

Etiketler

İlgili Makaleler